امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30863
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در حالی روز قدس است که فلسطین در انزوای بیشتر از روزهای گذشته قرار گرفته و حوادث در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در حالی روز قدس است که فلسطین در انزوای بیشتر از روزهای گذشته قرار گرفته و حوادث در دیگر کشورهای منطقه مسئله فلسطین را به کنار کشیده است.

در همین حال بسیاری از مردم فلسطین با رسوم خاص خود ماه رمضان را با تمام سختی‌های آن می‌گذرانند و جدا از اینکه صهیونیست‌ها از رسیدن مردم به مساجد جلوگیری میکنند نکات دیگری دارد به گونه‌ای که اسامه العیسه نویسنده فلسطینی می‌گوید: در کنار مسجد الاقصی شب‌نشینی‌های رمضانی شکل می‌گیرد که گروه‌های سرود دینی در آن فعالیت می‌کنند.

العیسه درباره خوردنی‌های رمضانی مردم فلسطین نیز می‌گوید: خوراکی‌ها و شیرینی‌هایی چون القطایف در رمضان در میان مردم رواج دارد؛ مردم فلسطین همچنین از انواع ترشی‌ها، سوپ‌ها، نوشیدنی‌ها و آب‌میوه‌ها چون «الخروب» در ماه رمضان استفاده می‌کنند.

در زیر می‌توانید تصاویری از افطارهای مختلف در کنار مسجد الاقصی، در نوار غزه و حتی در زندان‌های رژیم صهیونیستی را ببینید.
 
 


 افطاری در زندان‌های رژیم صهیونیستی

 
 افطار مسلمانان فلسطینی در کنار مسیحیان
بزرگترین مراسم افطار در غزه

انتهای پیام/س  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها