امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30867
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۳
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لاله افتخاری رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در مراسم ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لاله افتخاری رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از وبگاه هویت ما با محوریت سبک زندگی اسلامی که شب گذشته (10 مردادماه) در بخش دانشگاهی بیست و یکمین نمایشگاه قرآن و با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی و اعضای سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، گفت: نیاز امروز جامعه توجه به قرآن به عنوان فرقان یعنی جدایی حق از باطل است.

وی ضمن برشمردن صفات حضرت علی(ع) و با اشاره به عدالت آن بزرگوار، اظهار داشت: وقتی به زندگی و شخصیت حضرت علی(ع) می‌نگریم آن چه که مورد توجه قرار می‌گیرد،‌ عدل ایشان است.

افتخاری افزود:‌امام علی(ع)‌ همچون پیامبر(ص) قرآن ناطق است و همانطور که قرآن خود را فرقان معرفی می‌کند حضرت علی(ع) نیز میزان و شاخص شناخت حق از باطل است که در تمامی شرایط از جمله کلام، رفتار و حتی سکوت ایشان این مسئله به اثبات رسیده است.

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کلام‌الله مجید به واسطه پیامبر بیرونی حضرت محمد(ص) برای انسان‌ها نازل شد تا پیامبر درونی انسان‌ها را بیدار کند و این کتاب عظیم بهترین نسخه زنگارزدایی است تا انحراف را از بین برده و راه نجات انسان از گمراهی‌ها باشد.

وی در خصوص اثرگذاری مصوبات مجلس شورای اسلامی در بخش قرآن ادامه داد:‌ مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های فرهنگ عمومی قرآنی و گسترش آن در جامعه، تربیت نیروی متخصص قرآنی و همچنین پژوهش‌های میان رشته‌ای بر مبنای آموزه‌های قرآن فعالیت‌های قابل توجهی به انجام رسانده است که در این رابطه باید از زحمات دولت‌های نهم و دهم قدردانی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها