امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30873
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۳۲
تعداد بازدید: 122
حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: روز قدس، تدبیر و دور ...

حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: روز قدس، تدبیر و دور اندیشی حضرت امام خمینی(ره) است که امروز به روز اعلام انزجار و نفرت از رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: در حقیقت روز قدس، روز مبدأ وحدت و همدلی مسلمانان در اعلام نفرت از رژیم صهیونیستی است.

علامتی با بیان اینکه در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر شاخ استکبار را خواهیم شکست، افزود: راهپیمایی روز قدس، کنگره بین‌المللی وحشت و هراس در دل مستکبران دنیا به خصوص صهیونیسم غاصب و آمریکای جنایتکار است؛ علاوه بر آن روز خشم مسلمانان و اسلام علیه اتحادیه اروپا به دلیل تروریست خواندن حزب‌الله است.

وی با بیان اینکه روز قدس، روز وحشت و تحقیر رژیم صهیونیستی است، اضافه کرد: فرقه ضاله وهابیت و سلفی‌ها زاییده آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که خودشان آنها را مجهز و پشتیبانی می‌کنند تا انحراف ایجاد کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان داشت: امت بیدار و همیشه در صحنه، و پا‌به‌پای آنها نسل سومی‌ها، با بصیرت و هوشیاری در راهپیمایی روز قدس بار دیگر توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنند.

وی ادامه داد: همانطور که مردم با حضور در انتخابات، حماسه سیاسی را به اثبات رساندند، با حضور در راهپیمایی روز قدس نیز، در حماسه سیاسی در عرصه بین‌الملل شرکت می‌کنند. 

علامتی افزود: دانش‌آموزان نیز همه جانبه پشتیبان امت اسلام و مبارزین فلسطینی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها