امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30903
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه دانش آموزان بسیجی به مناسبت روز قدس آمده است: روز جهانی قدس شریف میراث ارزشمند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه دانش آموزان بسیجی به مناسبت روز قدس آمده است: روز جهانی قدس شریف میراث ارزشمند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) می باشد؛ این حرکت با برکت جمهوری اسلامی ایران که از قلب آینده نگر و بصیرت این ابرمرد تاریخ سرچشمه گرفت، توانست در طول سه دهه، باعث به هم پیوستن رودهای پرخروش ملت های دربند اسلامی شود و حاصل آن به وجود اقیانوس بیداری اسلامی در کشور مسلمان بود؛ هم اکنون موج های سهمگین آن دخمه های شوم خفاشان ضد بشریت را در هم می کوبد.

زور مداران صهیونیستی روزی خود را از نیرومندترین ارتش های دنیا می دانستند و در ابتدای حضور غاصبانه خود جنایت های فجیع و دردناکی را به صورت مستقیم در سرزمین های اشغالی، مرزهای لبنان و سوریه از خود به یادگار گذاشتند و در سایر نقاط دنیا با اجرای حملات تروریستی آزادگان را به مسلخ بردند و با این روش می خواستند رعب و وحشت ایجاد نموده و مدیریت جهانی را به نام خودبه ثبت رساند.

این بیانیه می افزاید: صدور انقلاب اسلامی به همه دنیا بر این تفکر شیطانی مهر باطل زد و هر روز کوس رسوایی آنان صد چندان بلندتر از پیش نواخته می شود؛ رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی امروز همچون غریق با تلاش های انفعالی در صدد زنده نگه داشتن هویت ملی خود است؛ این رژیم ظلم پیشه که هیچگاه تصور نمی کرد هیمنه پوشالی آن با تلنگر ملت های شجاع فلسطین و لبنان که یک بخش کوچک از جهان اسلام است، در هم شکسته شود، در جنگ های 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه، این حقیقت تجلی یافت که همین در اثر همت والای ملت ایران در زنده نگه داشتن نهضت دشمن ستیزی و مبارزه با آمریکا و اسرائیل جور پیشه است.

دولت های غیر مردمی غربی، اروپایی و عربی منطقه که با اندک موج مردمی به زحمت می افتند، بدانند که بر باد تکیه کرده اید و محصول آن طوفان است و اگر عزم مردم رنج کشیده به راه افتد در یک طرفه العین بساط ننگین شما در هم پیچیده و همچون خس و خاشاک آواره کوی و بیابان می شوید.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این روزها شاهد این خیانت بزرگ دیگری هستیم و وزیر نابکار و دوره گرد آمریکا به قصد هم نوا نمودن حکومت های بی اراده عربی برای تفاهم بر یک طرح ننگین میان مسئولین دولت فلسطینی و رژیم اشغالگر قدس در چهارگوشه دنیا به ویژه خاورمیانه یارگیری می نماید تا با ایجاد میز مذاکره گلو فشرده صهیونیست ها را فرصتی دوباره داده و از خفگی جاودانی آن ممانعت به وجود آورند.

روز قدس فرصتی است تا مسلمانان جهان با ابراز نفرت خود به حامیان رژیم ناتوان صهیونیستی اعلام نمایند این روزها عصر اضمحلال و نابودی شماست و امید است که این عصر به پیروزی اسلام علیه کفر جهانی تمام شود و منجی عالم بشریت در ظهورشان تعجیل به وجود آید.

ما دانش آموزان بسیجی با قلبی آکنده از خشم نسبت جنایات صهیونیستها و مملو از عطوفت و برادری به نوجوانان وجوانان فلسطینی اعلام می داریم:

1- ای سازمان های به اصطلاح مدافع حقوق بشر حداقل برای یکبار نام بی محتوا خودتان غیرت سیستمی خود، نشان داده و از آبروی به یغما رفته خود صیانت نمایید؛ با نگاه هم نوع دوستانه و جنایت های این رژیم نابکار در سرزمین های اشغالی را مورد توجه قرار دهید تا هر روز شاهد قتل عام کودکان و مادران بی دفاع فلسطینی نباشیم؛ این صحنه های دردآور که با شهادت این عزیزان مزین است قلب رئوف همه ملت های مسلمان را جریحه دار می نماید، ولی ما معتقدیم خون مظلوم گریبان نوکر صفتان را می گیرد و به مذلت ابدی دچار خواهید شد.  

2- از ملت شجاع و ایثارگر ایران می خواهیم با حضور حداکثری خود در راهپیمایی روز قدس، مایه دلگرمی ملت های در رنج مسلمان شده و به جهانیان اثبات نمایند در هر کجای دنیا مردمی دچار ظلم و ستم شوند، آماده ایم تا آن نقطه را از لوث وجود ننگین ستم پیشگان به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل و آمریکا پاک نماییم.

3- از کودکان، نوجوانان و جوانان جهان اسلام و به ویژه غیور مردان فلسطینی می خواهیم همچنان به مبارزه علیه جهانخواران خون آشام بی وطن صهیونیستی ادامه دهید که وعده پیروزی الهی نزدیک است.

4- از تمامی ملت های مسلمان جهان می خواهیم که در این روزها به دریایی خروشان مردم هوشیار و سرافراز مبارز پیوسته تا موج بیداری اسلامی پیوستگی و در ادامه جهان از وجود عناصر ضد بشری رهایی یابد.

5- ما ملت عاشورا و محروم هستیم و تحریم ها و توطئه های سیاسی، و اقتصادی پولاد وجود ما را آبدیده تر می کند و در ما توان مضاعف به وجود می آورد که در برابر توطئه های شیطانی شما سدی نفوذ ناپذیر ایستادگی می نماییم؛ پس بیش از این خود را خسته و ناتوان نکنید چرا که ایران اسلامی امروز به کلاس مقاومت در برابر تحریم ها بدل شده و ملت های جهان آگاهند که رشد علمی، صنعتی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی امروز ما مرهون تحریم های دیروز شماست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار