امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30907
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، مراسم اعتکاف رمضانیه دانش‌آموزی با هدف «تربیت انسانی موحد، متعهد به مسئولیت و وظایف در برابر خود و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، مراسم اعتکاف رمضانیه دانش‌آموزی با هدف «تربیت انسانی موحد، متعهد به مسئولیت و وظایف در برابر خود و دیگران»، «ارتقای معرفت و بصیرت دینی برای رشد و تعالی معنوی و اخلاقی دانش‌آموزان»، «پاسخگویی به سؤالات دینی و شبهات مذهبی نوجوانان و جوانان» و «تعمیق تقوای الهی و مهارت خویشتنداری» در حال برگزاری است.

داوود روستایی قائم مقام سازمان دانش‌آموزی به خبرنگار فارس گفت: امسال 400 مسجد پذیرای دانش‌آموزان در سراسر کشور برای اعتکاف رمضانیه است که این مراسم از چهارشنبه شب آغاز شد و تا شنبه 12 مرداد ادامه دارد.

وی ادامه داد: استقبال دانش‌آموزان از اعتکاف رمضانیه بسیار بالا بود به‌ عنوان مثال در شهرستان‌های استان تهران 2 هزار دانش‌آموز ثبت‌نام کردند.

روستایی افزود: برای دانش‌آموزان معتکف برنامه‌هایی مختلفی شاید همخوانی قرآن، نشست‌های معرفتی، جلسات پرسش و پاسخ، سخنرانی‌های مذهبی و مسابقات کتابخوانی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها