امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30908
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 66
حسن ابوالقاسمی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس به مناسبت برپایی روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس از دو جهت اهمیت دارد یکی اینکه این روز را ...

حسن ابوالقاسمی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس به مناسبت برپایی روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس از دو جهت اهمیت دارد یکی اینکه این روز را حضرت امام(ره) جزو روزهایی نامید که مبارزه علیه استکبار جهانی و به خصوص سردمدار این استکبار که اسرائیل است در این روز توسط مسلمانان دنیا محکوم می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: برای اینکه همیشه اشغالگری به عنوان یک عمل زشت و ناپسند در دنیا جلوه کند و این پیام به همه مردم دنیا داده شود این روز زنده می ماند تا نشان دهد که اینگونه اعمال نمی تواند در یک مقطع تاریخی اتفاق بیفتد و بعد به فراموشی سپرده شود.بلکه نهضت فلسطین برای تمام عمر وجود خواهد داشت تا به آزادی سرزمین مقدس بینجامد.

ابوالقاسمی تصریح کرد: این یادآوری برای تمام مسلمانان جهان ضروری است که با ابتکار حضرت امام  (ره) روز قدس نامیده شد و مسلمانان کشورهای دیگر هم از آن تبعیت کردند.

وی گفت:بنابراین اگر ما رسالتمان را به خوبی انجام دهیم و این روز را هرسال بیشتر گرامی بداریم این اتفاق در نقاط دیگر دنیا هم می افتد و آرمان مسلمانان که بازگشت کعبه و قبله اول مسلمین است محقق می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: زمانی که جنایتی در وسعت جنایت صهیونیستها که بر مردم مظلوم فلسطین وارد کردند اتفاق افتد نمی تواند در طول زمان و با دخالت قدرتهای بزرگ به صورت معامله دربیاید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها