امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30909
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شمس‌الدین رحمانی نویسنده کتاب «حوالی مبارک» در تألیف این کتاب تلاش کرده است تا در زمینه اوضاع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شمس‌الدین رحمانی نویسنده کتاب «حوالی مبارک» در تألیف این کتاب تلاش کرده است تا در زمینه اوضاع فلسطین از گذشته تا امروز مفاهیم را در قالبی ساده و قابل فهم برای نوجوانان بیان کند.

این اثر در واقع کتاب مرجعی است که مانند یک واژه‌نامه به بسیاری از سوال‌های مخاطبان با زبانی ساده پاسخ می‌گوید و مقاله‌ها و مطالب تکمیلی زیر هر واژه، اطلاعات خوانندگان را افزایش می‌دهد.

رحمانی در بخشی از کتاب می‌نویسد: «فلسطین حوالی مبارک، نقطه شروع سفر آسمانی معراج است به‌سوی نور، برکت و عظمت و به همین دلیل مورد کینه دشمنان روشنایی. داستان، کوشش انسان برای رها شدن از خودخواهی و جهل و جور تا رسیدن به اعتلا و ایثار است.

حکایت جنگ‌ها، جنایت‌ها و خیانت‌ها، ماجرای مبارزه‌ها و جانبازی‌های پاکان در پهنه‌ای گسترده در ایامی چند هزار ساله... و به امید رهایی و آزادگی...».

گرافیک و صفحه‌آرایی این کتاب توسط محمدعلی کشاورز صورت گرفته و حمید گروگان آن را ویراستاری کرده است؛ تألیف کتاب حوالی مبارک که مدت 2 سال به طول انجامیده است، برای گروه سنی نوجوانان و اولیا و مربیان در 536 صفحه و در قطع رحلی با قیمت 23‌ هزار تومان به تازگی و در آستانه‌ روز جهانی قدس از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چاپ و روانه‌ بازار کتاب شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها