امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30910
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 52
عفت شریعتی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز جهانی قدس نقطه عطف حضور همه ملت‌های مسلمان در صحنه مبارزه با نظام سلطه است و این روز که یادگار ...

عفت شریعتی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز جهانی قدس نقطه عطف حضور همه ملت‌های مسلمان در صحنه مبارزه با نظام سلطه است و این روز که یادگار امام راحل(ره) است به مسلمانان دنیا نشان داد که می‌توانند از عزت، آزادی و از کیان خود دفاع کنند.

وی ادامه داد: تا قبل از اینکه روز قدس ایجاد شود مسلمانان از هم دور بودند و نمی‌دانستند که در مقابله با هجوم بیگانگان چه کنند و ذلت و اسارت وجود داشت،روز قدس اسارت و ذلت را از مسلمانان برداشت.

مدیر کل امور بانوان وزارت ارشاد افزود: در شرایط فعلی که نظام سلطه قصد دارد بیداری مسلمانان را به نفع خود مصادره کند، حرکت خودجوش و اقیانوس وار ملت مسلمان بیش از 70 کشور جهان در برائت از رژیم صهیونیستی نقشه‌های نظام سلطه را نقش بر آب کرد.

شریعتی خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که بیداری ملت‌های مسلمان باعث افزایش فشارهای آمریکا و اسرائیل شده است و وضعیت ملت مصر که بعد از استقلال آنها بوجود آمد نیز بیانگر این مسئله است و ما درود می‌فرستیم به روح امام راحل(ره) که پیش بینی تمام این مسائل را کرده بودند و می‌توان گفت روز قدس بوجود آورنده عزت نفس و اعتماد مسلمانان به خودشان است.

وی اظهار داشت: روز جهانی قدس، شناسنامه و هویت آزادی، استقلال، توانمندی و همدلی تمام مسلمانان جهان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها