امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30912
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ،کمیته امداد امام خمینی (ره) به مناسبت گرامیداشت روز قدس بیانیه‌ای را صادر نمود در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ،کمیته امداد امام خمینی (ره) به مناسبت گرامیداشت روز قدس بیانیه‌ای را صادر نمود در این بیانیه آمده است:

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و صهیونیسم ظالم هر روز در قالب و محتوای متفاوت و شیطانی،در پی تضعیف و ایجاد شکاف بین مسلمانان است و قدس شریف مصداق بارز مظلومیت مردم فلسطین و بالطبع تمامی کشورهایی است که خواهان کشوری مستقل و آزاد هستند.

امسال در ادامه رقم خوردن حماسه سیاسی مردم آزاده و با بصیرت در انتخابات ریاست جمهوری،در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان،با شرکت گسترده و در صفوف به هم فشرده راهپیمایی ضد آمریکایی و صهیونیستی،حماسه دیگری خواهند آفرید.

یقینا وحدت کلمه و ایمان به خداوند و همبستگی و یکپارچگی مسلمانان در این روز با عظمت که به واسطه آن تن سردمداران غاصب کشورهای زیاده خواه،خواهد لرزید،یاس و ناامیدی را به اردوگاه این شیاطین حاکم می‌کند.

لذا اعضای شورای مرکزی و مدیران کمیته امداد امام (ره) به همراه امدادگران این نهاد ضمن شرکت سراسری و هرچه پررنگ تر در این راهپیمایی،از تمامی اقشار جامعه و زنان و مردان مسلمان و حامی مظلومان دعوت می‌کند به منظور حمایت از آزادسازی قدس عزیز در این مراسم الهی شرکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها