امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30924
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز در دوازدهمین جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرائم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز در دوازدهمین جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد خراسان‌رضوی در تالار نور مشهد اظهار کرد: زندانیان جرائم غیرعمد در بیشتر موارد متشکل از افراد نیازمند و مستحق بوده که تمکن مالی برای پرداخت بدهی خود ندارند.

وی افزود: مسئله مهم این است که کمک به زندانیان جرائم غیرعمد هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی داشته؛ همچنین کمک به یک زندانی به معنی کمک به یک خانواده و شاد کردن خانواده‌های زندانی است.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه باید کمک به نیازمندان را مورد اهتمام قرار دهیم، گفت: چند شاخصه را باید در زندگی مورد توجه قرار دهیم، قانون و مقررات را محترم شمرده چرا که بسیاری از مشکلات و جرائم ریشه در نادیده گرفتن قانون دارد.

رئیس سازمان زندان‌های کشور ادامه داد: همچنین باید دیگران را به اجرای قانون تشویق و ترغیب کنیم و مصالحه را ارجع‌تر بر شکایت و زندانی بدانیم.

اسماعیلی با اذعان اینکه باید در مسیر فرهنگ‌سازی و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد تلاش کنیم، تصریح کرد: همه افراد جامعه باید در مسیر فرهنگ‌سازی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تلاش کرده و همچنین قضات نیز برای فرستاد افراد به زندان نباید دست به قلم باشند.
انتهای پیام/70023/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها