امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30954
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 65
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، حضور در راهپیمایی روز قدس را عبادتی در ماه رمضان دانست و گفت: در وضعیت فعلی که هر روز جنایات رژیم ...

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، حضور در راهپیمایی روز قدس را عبادتی در ماه رمضان دانست و گفت: در وضعیت فعلی که هر روز جنایات رژیم صهیونیستی گسترده‌تر می‌شود ما باید با حضور خود پیامی جدی را برای آنها داشته باشیم.

وی افزود: ما ابتدا این رژیم را به عنوان رژیم غاصب می‌شناختیم اما آنها تنها به غصب و تجاوز اکتفا نکردند و هر روز در جنگ‌افروزی خود انسان‌های زیادی را از جمله چهره‌های انقلابی مبارز و داشنمندان هسته‌ای ایران را به شهادت رساندند.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس تنها برای دفاع از مردم فلسطین نیست بلکه حمایت از همه مسلمانان و کسانی است که به نوعی در معرض آسیب‌های این رژیم قرار دارند.

اسماعیلی وحدت و انسجام مسلمانان را زمینه‌ای برای خشکاندن این ریشه سرطانی دانست و گفت: اگر حضور مردم مسلمان در اقصی نقاط جهان همراه با همدلی و اتحاد باید قطعا این رژیم سرکوب می‌شود.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس برای برخی دولتمردانی که در جهان داعیه‌دار حکومت کشورهای اسلامی هستند اما در اصل از صهیونیست حمایت می‌کنند پیام جدی دارد.

اسماعیلی گفت: پیام حضور مردم برای حامیان این رژیم سرکوب اسرائیل و نشان دادن وحدت و همدلی مسلمانان در سراسر جهان است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها