امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30955
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 73
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان امسال سطح کمک‌های مردمی و خیرین نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان امسال سطح کمک‌های مردمی و خیرین نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است، اظهار داشت: بیش از 60 هزار یتیم از ابتدای رمضان تا شب‌های قدر تحت پوشش حامیان و نیکوکاران قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: در ایام ماه مبارک رمضان طرح‌های مختلفی برای حمایت از ایتام تحت پوشش امداد اجرا شده است که از آن جمله می‌توان به طرح اکرام ایتام، طرح محسنین و طرح طاها اشاره کرد.

ستاری خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) حمایت از ایتام در ‌سال‌های اینده و در زمانی که در سن ازدواج قرار می‌گیرند  که در این راستا طرح‌های مختلفی برای حمایت از این قشر انجام شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: طرح آتیه یکی از طرح‌های مدنظر کمیته امداد است که در این طرح حامیان ماهیانه حداقل 20 هزار تومان به نام ایتام در شرکت بیمه‌ای معرفی شده واریز می‌کنند به طوری که در فاز اول 50 هزار یتیم و در فاز ‌های بعدی مابقی ایتام تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند.

ستاری اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است این حساب تا سن 18 سالگی  قابل برداشت نباشد و پس از آن یتیم تحت پوشش از تسهیلات در نظر گرفته در بخش‌های مختلف استفاده کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار