امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30959
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 108
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الموجز، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای تاکید کرد، روز جهانی قدس روز ریشه کن کردن غده سرطانی رژیم صهیونیستی ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الموجز، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای تاکید کرد، روز جهانی قدس روز ریشه کن کردن غده سرطانی رژیم صهیونیستی است.

جهاد اسلامی در بیانیه ای ضمن تاکید بر ضرورت وحدت امت اسلامی و ملت های آن تاکید کرد: توطئه دشمنان در هم شکستن صفوف مسلمانان از طریق فتنه انگیزی بین پیروان مذاهب شیعه و سنی است.

جهاد اسلامی تاکید کرد: دشمنان ملت های اسلامی و به خصوص صیهونیست ها، آمریکایی ها و برخی کشورهای اروپایی علیه امت اسلامی توطئه چینی می کنند اما مسلمانان باید با این حملات مقابله کنند و به راحتی از کنار آن عبور نکنند.

در این بیانیه آمده است: در روز جهانی قدس ملت های اسلامی و مسلمانان همه کشورهای جهان با حضور فعال خود در راهپیمایی این روز عزیز را گرامی بدارند.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: مسلمانان جهان در این روز تنها به صدور بیانیه ها برای گرامیداشت دفاع از قدس اکتفا نکنند بلکه  با حضور خود آرمان های فلسطینی را موضوع سرنوشت ساز و بزرگ جهان اسلام بدانند.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: تحقق آرمان های فلسطین اقدامات عملی و مشارکت فعال در این زمینه را می طلبد باید چشم ها را به سوی قدس شریف دوخته و علیه صهیونیست های اشغالگر این مکان مقدس به پا خاست باید فریاد برآورد که اسرائیل دشمن همه جهان اسلام است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها