امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30977
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 102
«حسین فلاح» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پس از آنکه سریالی برای شبکه قرآن و معارف سیما ساختم از سال 91 همکاری خود را با مجموعه ...

«حسین فلاح» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پس از آنکه سریالی برای شبکه قرآن و معارف سیما ساختم از سال 91 همکاری خود را با مجموعه «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» آغاز کردم و پیش از اینکه کارگردانی این مجموعه را قبول کنم خودم « شاید» را می‌دیدم.
وی درباره پیام این مجموعه تلویزیونی توضیح داد: همه ما در زندگی از نصیحت شنیدن فرار می‌کنیم از این رو استفاده از شعار در یک مجموعه تلویزیونی جواب نمی‌دهد.
این کارگردان مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد تاکید کرد: در سال های اخیر تلاش شده این مجموعه به مخاطب آگاهی داده و در عین حال، اطلاعات داده شده به مخاطب و پیام های مورد نظر پر رنگ و گلدرشت نباشد.
فلاح یادآور شد: به رغم حضور عوامل و بازیگران جوان، استقبال خوبی از این مجموعه شده و بسیاری از مردم کوچه و بازار «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را می بینند و مخاطبان این مجموعه را یک تلنگر برای خود می دانند.
وی ادامه داد: این سریال خاصیت بازدارندگی در بین مردم داشته تا اینکه مردم به عواقب کار خود فکر کنند زیرا بسیاری از مردم از عواقب برخی کارها غافل شده و تولید مجموعه های اینچنینی فرصتی برای تامل مخاطب در برخی اعمال است.
به گفته فلاح، گاهی پیش می آید که فرد تنها به یک موضوع فکر می کند و همین فکر اشتباه عواقبی برای او دارد و در حقیقت «شاید...» می خواهد به بیننده بگوید که حتی فکر اشتباه و خطا هم می تواند عواقب بدی برای فرد داشته باشد.
این کارگردان تلویزیون توضیح داد: در زمانه ای که ماهواره‌های فارسی زبان و شبکه های تخصصی فیلم و سریال داخلی و خارجی در دسترس بسیاری از مردم قرار دارد، اینکه سریالی با موضوعات تک قسمتی توانسته نظر جمعی از مخاطبان را جلب و آنها را به خود همراه کند، نشانه خوبی است.
فلاح گفت: البته این سریال مخاطب خاص خود را هم بویژه در میان اهالی هنرهای نمایشی دارد؛ برخی از بازیگران شاید پیش از این تمایلی برای بازی در این سریال نداشتند اما با دیده شدن کار خودشان برای بازی در آن ابراز تمایل کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار