امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30986
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 40
سردار یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

سردار یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: ملت ایران پیش از سه دهه است که با نامگذاری روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام خمینی (ره) راهپیمایی کرده و در حمایت از ملت فلسطین حضور مداومی داشته‌اند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: این حضور حماسی نشان می‌دهد که ملت ایران از حرکت در این مسیر خسته نشده و عزم و اراده‌اش روز به روز مستحکم‌تر می‌شود و این راه را تا رهایی قدس شریف ادامه خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه شعار ملت ایران همراه با شعور است، اظهار داشت: این شعور نیز همراه با عزم و اراده برای قدس شریف است؛ امروز به خاطر این مقاومت و پایداری روز قدس یک روز جهانی شده و در سراسر جهان ملت‌های آزادیخواه و عدالتخواه و طرفدار محرومین با وحدت کلمه در صحنه حاضر هستند و این از افتخارات ملت ایران است که در این راه پیشگام بوده است.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: روزی خواهد رسید که اسرائیل محو شده باشد و آزادیخواهان در قدس شریف به نماز بایستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها