امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31047
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، غلامرضا خاتمی در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: ما پزشکان نیز مانند همه مردم دیگر حامی کودکان و مردم ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، غلامرضا خاتمی در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: ما پزشکان نیز مانند همه مردم دیگر حامی کودکان و مردم بی‌دفاع فلسطین هستیم مخصوصاً که در سلامت کودکان نقش بیشتری ایفا می‌کنیم.

رئیس انجمن پزشکان کودکان ایران گفت: مشاهده مشکلاتی که برای کودکان در سرزمین‌های اشغالی اتفاق می‌افتد برای ما بسیار نگران‌کننده است مخصوصا این که کودکان معصوم به جای آنکه مورد حمایت بزرگتر‌ها قرار گیرند متأسفانه مورد تعدی قرار می‌گیرند.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، ادامه داد: ما این روش را نمی‌پسندیم و ظلم کودکان را قبول نداریم و معتقدیم که باید جلوی آن را گرفت.

خاتمی دلیل خود از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را در حمایت از مظلوم دانست و افزود: هر انسانی که ظلم را ببیند متأثر می‌شود مخصوصا آنکه طرف مقابل و فرد مظلوم بی‌گناه باشد و قدرت دفاعیش ضعیف باشد.

رئیس انجمن پزشکان کودکان ایران افزود: حضور ما در راهپیمایی روز قدس باعث حمایت از مظلوم می‌شود و موجب می‌شود که ظالم حواسش را جمع کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها