امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31050
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار سیاسی گروه استان های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گزارش های میدانی از سرتاسر کشور حاکی از خلق حماسه ای دیگر در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی گروه استان های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گزارش های میدانی از سرتاسر کشور حاکی از خلق حماسه ای دیگر در پرونده افتخارات ملت ایران است.

امروز سرتاسر ایران اسلامی خروش و بانگ علیه استکبار و صهیونیسم جهانی و دفاع از آرمانی مقدس به نام حقانیت فلسطین بود.

امروز مردم ایران اسلامی با هر گرایش و سلیقه ای در خیابان های کشور حاضر شدند تا اعلام کنند همچون سه دهه گذشته از آرمان بلند فلسطین دفاع کرده و اجازه نخواهند داد تا این پاره تن اسلام در چنگال صهیونیسم بین المللی تنها بماند.

امروز امت اسلامی آمدند تا بگویند مخالف هرگونه سازش با رژیم غاصب صهیونیستی هستند و تا آخرین لحظه از فلسطین از «نهر تا بحر» دفاع خواهند کرد.

راهپیمایی روز قدس در سرزمین خورشید/ فریاد خراسانی‌ها در حمایت از مردم فلسطین

راهپیمایی روز قدس در سرزمین خورشید از لحظاتی پیش در حمایت از مردم مظلوم فلسطین آغاز شد.به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در مشهد مقدس آغاز شد.
 
                                  

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی امروز از میدان شهدای مشهد آغاز و راهپیمایان پس از مسیر خیابان امام خمینی، چهارراه مدرس، چهار راه خسروی؛ در صحن جامع رضوی تجمع می‌کنند.مردم مشهد مقدس و سایر شهرستان‌های خراسان‌رضوی امروز بار دیگر با آرمان‌‌های امام راحل در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نامگذاری روز قدس تجدید پیمان می‌کنند و اعلام می‌دارند که حمایت از مقاومت ادامه دارد.

فریاد «القدس لنا» در قم طنین‌انداز شد

راهپیمایی گسترده مردم قم دقایقی پیش با حرکت سیل خروشان جمعیت از میدان شهید مطهری قم به سمت حرم حضرت معصومه(س) آغاز شد.به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم،‌ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمان خمینی کبیر روز قدس نامیده شده است ملت مومن، انقلابی و روزه‌دار شهر قم همانند همه عرصه‌های دفاع از اسلام و انقلاب صبح امروز از مسیر‌های ده‌گانه تعیین شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم حرکت خود را به سمت میدان مطهری قم آغاز کرده و در نهایت در این میدان تجمع کردند.

پس از تجمع گروه‌های مردمی که از مساجد مختلف این شهر راهی میدان مطهری شده بودند حرکت مردم از ساعت 11 به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) آغاز شد.راهپیمایان در مسیر حرکت راهپیمایی با گذر از سه راه بازار وارد خیابان ارم شده و در نهایت در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) تجمع خواهند کرد.شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس با سردادن شعارها و حمل پارچه نوشته‌هایی انزجار خود را از اقدامات استکبار جهانی در کشورهای اسلامی به ویژه فلسطین اشغالی ابراز کردند.راهپیمایان قمی همچنین با سردادن شعارهایی در حمایت از مردم سوریه، خواستار پایان یافتن درگیری‌ها در این کشور و خروج تروریست‌ها شدند.مردم روزه دار قم در راهپیمایی روز قدس به دنیا اعلام کردند که مثل همیشه حامی ملت مظلوم فلسطین و دیگر مسلمانان در اقصی نقاط عالم هستند.در کنار حضور اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان، مراجع عظام تقلید، اعضای جامعه مدرسین و مسئولان استانی نیز حضور داشتند.

آیت الله نوری همدانی در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس:

شکست استکبار و آزادی فلسطین پیام مهم راهپیمایی روز قدس است

آیت الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: امروز روز اسلام و حرکت مستضعفین است.

وی با تاکید بر اینکه در برابر حرکت مستضعفین تمام مستکبران محکوم به سقوط هستند، تصریح کرد: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس استراتژی امام راحل بود و این حرکت باعث می‌شود مستکبران سقوط کنند، همانگونه که در جریان جنگ 33 روزه حزب الله و جنگ 22 روزه غزه شکست استکبار را مشاهده کردیم.

این مرجع تقلید تاکید کرد: روند شکست‌های دنیای استکبار ادامه دارد و به همین زودی صهیونیست نابود شده و فلسطین به آغوش اسلام باز می‌گردد.

وی تصریح کرد: برای ما روشن است ان‌شاءلله استکبار جهانی نابود و فلسطین آزاد خواهد شد و این پیام مهم راهپیمایی روز قدس است. 

آیت‌الله مکارم شیرازی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس:

استکبار بداند ملت مظلوم فلسطین تنها نیست

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله مکارم شیرازی ظهر امروز در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به این‌که حضور گسترده مردم در راهپیمایی دلگرمی برای مردم فلسطین است، اظهار داشت: با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس استکبار بار دیگر خواهد فهمید که ملت مظلوم فلسطین تنها نیستند و پشتیبان دارند.وی به حضور پرشور ملت روزه‌دار در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: حضور مردم در راهپیمایی با زبان روزه اجر مضاعف دارد.

این مرجع تقلید با تاکید بر حمایت همه جانبه دنیای اسلام از فلسطین و دیگر مسلمانان در کشورهای اسلامی تاکید کرد: مسلمانان امروز در کنار یکدیگر فریاد قدس‌لنا را برآوردند.

آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی:

استکبار به دنبال شکست خط مقاومت در منطقه است

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمود هاشمی‌شاهرودی امروز در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی در منطقه برای شکستن خط مقاومت تاکید کرد: از سوی استکبار جهانی طرح سازش با اسرائیل در منطقه شروع شده است.

وی تاکید کرد: دشمنان کشورهای مقاوم منطقه مثل سوریه و لبنان را گرفتار تروریسم کردند و به دنبال سازش با اسرائیل هستند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس توطئه‌های استکبار را خنثی کرده و موجب وحدت بیش از پیش ملت‌های مسلمان می‌شود تاکید کرد: راهپیمایی روز قدس اقدامی بسیار ارزشمند و فریاد ملت‌های مسلمان است.

راهپیمایی روز قدس در شهرهای خراسان شمالی 

همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس، روز همبستگی مسلمانان علیه صهیونیسم بین‌الملل، در شهرهای خراسان شمالی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، قشرهای مختلف مردم مؤمن و روزه دار مرکز خراسان شمالی نیز در مسیرهای تعیین شده از مسجدها، محله‌ها، نهادها مختلف این شهر درحالی که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سرمی دهند و با خود پارچه نوشته‌هایی در حمایت از مردم ستم دیده فلسطین حمل می‌کنند، و مسیر از میدان شهدا به طرف مصلی امام خمینی(ره) محل برگزاری مراسم در حال حرکت هستند.

در روز جهانی قدس، فریاد مرگ بر اسراییل از هر کوی و برزن به گوش می‌رسد و مردم با شرکت گسترده، خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به جهانیان نشان می‌دهند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی بجنورد که به تدریج بر شمار آن‌ها افزوده می‌شود، از مرد و زن ، پیر و جوان و کوچک و بزرگ، امروز به پیروی از بنیان گذار جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب ، ضمن اعلام حمایت از آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین بر ضرورت اتحاد و انسجام مسلمانان تاکید می‌کنند.

به گزارش فارس، برخی رانندگان تاکسی نیز مردم را صلواتی به محل برگزاری راهپیمایی روز قدس بجنورد انتقال می‌دهند.

گزارش رسیده از سطح شهرهای استان خراسان شمالی حاکی است راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور قشرهای مختلف مردم از لحظاتی پیش در این مناطق آغاز شده و همچنان در حال برگزاری است.

راهپیمایی باشکوه روز قدس در 6 نقطه از استان سمنان

راهپیمایی باشکوه روز قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان از دقایقی پیش در شش نقطه از استان سمنان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، راهپیمایی پرشور و نشاط روز قدس، از رأس ساعت 11 پیش از ظهر امروز در شهرهای سمنان، شاهرود، بسطام، رودیان، شهمیرزاد و گرمسار آغاز شده است و مردم روزه‏دار این شهرها با حضور در خیابان‏ها در حال راهپیمایی و شعار دادن علیه رژیم صهیونیستی هستند.

راهپیمایی باشکوه روز قدس در سمنان از میدان امام رضا (ع) به سوی مصلای نماز جمعه، در شاهرود از میدان امام خمینی (ره) به سوی مصلای نماز جمعه، در بسطام از میدان امام خمینی (ره) به سوی مصلای نماز جمعه، در رودیان از خیابان امام خمینی (ره) به سوی مسجد جامع، در شهمیرزاد از مسجد اعظم به سوی میدان امام خمینی (ره) و در گرمسار از میدان انقلاب به سوی مسجد جامع در جریان است.

مردم مومن و خداجوی شهرهای استان سمنان از سنین مختلف و از جوانان گرفته تا سال‏خوردگان با حضور یک‏پارچه و گسترده در این مراسم، حماسه‏ای کم‏نظیر خلق کرده‏اند و پاسخی کوبنده و محکم به یاوه‌گویی‏های دشمنان نظام داده‏اند.

مردم روزه‏دار شش شهر استان سمنان با حضور یک‏پارچه در این مراسم، ضمن اعلام نفرت و انزجار خود از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، بار دیگر با آرمان‏های امام راحل و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

لبیک گلستانی‏ها به حق‏طلبی ملت‏های مظلوم در روز قدس

راهپیمایی بین‌المللی روز قدس امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در استان گلستان و مرکز آن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، مردم مومن و انقلابی استان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ندای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران پاسخ مثبت داده و برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف به خیابان‏ها آمدند و شعار «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.میدان شهدای گرگان یکی از سه مسیری است که روزه‌داران گرگانی در آن در دفاع از قدس راهپیمایی می‌کنند.تعدادی خودروی وابسته به برخی از نهادها برای آماده‌سازی مسیر و توزیع پلاکاردها در محل حاضر می‌شوند.از ساعت 10 صبح مردم از هر قشر، صنف و سن به تدریج خود را به محل تجمع راهپیمایی روز قدس می‌رسانند. در بین راهپیمایان، دانش‌آموزان، دانشجویان، کارگران، کارمندان، بسیجیان، صنعتگران، کشاورزان، تولیدکنندگان، خیاطان، درودگران و سایر صنوف در کنار زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن پلاکاردها و پرچم آماده راهپیمایی شدند.

حضور خردسالان بر روی دوش پدران، نوزادان در آغوش مادران، پیرمردان و پیرزنان با پشت‏های خمیده و عصا در دست و نوجوانان و جوانان دست در دست یکدیگر و با لبخند بر لب و با چفیه به دور گردن، جلوه دیگری به راهپیمایی امسال روز قدس در گرگان داده است.  

جلوه دیگر راهپیمایی امروز پلاکاردهایی در دفاع از مردم مظلوم بحرین، شیعیان عربستان، مسلمان میانمار و قیام ملت‌های عربی به‌ویژه مصر است.برخی از زنان همچون سال‏های قبل در مسیر راهپیمایان اسپند دود می‌کنند و برخی دیگر فریاد بلند خود را بر سر مستکبران فرود می‏آورند.

گرگان معروف به دارالمومنین یکی از 300 شهر ایران است که مردم آن به عشق اسلام و انقلاب به خیابان‏ها آمده‏اند در اینجا هر شهروندی آرزوی آزادسازی قدس شریف را دارد و برای رسیدن به این امید که آن را دست یافتنی می‏داند لحظه‌شماری می‏کند.

اینجا گرگان است و در این روز مردم یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را برمی‏آورند. امروز زمان فرود آوردن مشت‏های آهنین بر سر حاکمانی است که با گلوله و ریختن خون پاسخ حق‌خواهی‏های ملت‏های مظلوم را می‏دهند. امروز روز قدس است، بهانه‏ای برای دفاع از اسلام، بهانه‏ای برای حمایت از حق‏طلبی ملت‏های مسلمان و یکتاپرست.

گلستان هم از جهت تقسیم‌بندی جغرافیایی و هم از این نظر که راهپیمایان در سراسر استان با حضور با شکوه خود در خیابان‏ها، گل کاشتند. امروز مردم استان گلستان به پیروی از پیر سفر کرده و رهبر فرزانه در دفاع از قدس و اسلام، ندای وحدت سر دادند.امروز مردم گلستان با محکوم کردن نسل‌کشی مسلمانان میانمار، با آن‌ها اظهار همدردی کردند.امروز در گلستان، مردم فریاد انزجار خود را از تفرقه‌افکنی غرب میان شیعه و سنی اعلام داشتند.

گلستان ایران امروز یکپارچه رهایی قدس از چنگال خونین صهیونیست جنایتکار را فریاد زد.امروز مشت آهنین مردم استان گلستان همچون سایر مردم ایران و ملت‏های مسلمان در برابر مشت آهنین مستکبران قرار گرفت.

در میدان وحدت گرگان جایی که راهپیمایان روزه‌دار از سه نقطه شهر به این مکان رسیده‏اند تا قطعنامه پایانی روز قدس را با ندای ا‌لله‌‌‌اکبر خود تایید کنند.اینجا ایران است. اینجا گلستان است. اینجا گرگان است. اینجا سرزمین امامت و ولایت است. اینجا ...

حماسه حضور در گیلان

مردم روزه‌دار و خداجوی گیلان با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم راهپیمایی روز قدس را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مردم گیلان و خداجوی گیلان زودتر از ساعت مقرر 10.30 دقیقه صبح امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تجمع در مسیرهای تعیین شده راهپیمایی دشمن‌شکن روز قدس را آغاز کردند.

مردم رشت نیز در مسیرهای چهارگانه تعیین شده به تدریج در حال جمع شدن و آغاز خلق یک حماسه باشکوه دیگر هستند تا از حقوق مظلوم مردم فلسطین دفاع کنند.

مردم در صف‌های به‌هم فشرده به طرف میادین مذکور در حرکت هستند و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم در آسمان گیلان طنین‌انداز شده است.

یک شهروند رشتی در حالی که پرچم رنگ و مقدس ایران اسلامی را در دست داشت دلیل حضور خود را محکوم کردن جنایات صهیونیستی و حامیان آنها در فلسطین اشغالی ذکر کرد.

وی گفت: روزی فرا می‌رسد که فلسطین از چنگال صهیونیستی خارج می‌شود و روسیاهی برای چهره سیاه این رژیم جعلی می‌ماند.

به گزارش فارس، در شهرهای دیگر استان نیز مردم در حال انجام راهپیمایی وز قدس هستند و با شعارهای ضد صهیونیستی اعتراض خود را از جنایات این رژیم سفاک و حمایت از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنند.

راهپیمایی روز قدس در سرزمین مقاومت

راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور در شهرهای مختلف استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوزستان، بار دیگر مردم کشورمان یک‌صدا و منسجم در صفوف برادری ظاهر شدند و مظلومیت فلسطین را آزادانه فریاد زدند.از ساعت 9 صبح امروز در شهرهای مختلف کشورمان راهپیمایی روز قدس برگزار شد تا دولت‌های استعمار و استکباری تماشا کنند ملت ولایتمدار کشورمان هیچ‌گاه دست از ارزش‌های دینی و اسلامی بر نخواهند داشت.

روز قدس که نمادی از به تصویر کشیدن مظلومیت مردم فلسطین و پلیدی افکار و اعمال رژیم صهیونیستی و متحدانش است امروز نیز برای بار دیگر فریادهای «مرگ بر استکبار» و « مرگ بر استعمار» را به گوش جهانیان می‌رساند.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم از کوچک گرفته تا پیرمرد و پیرزن در خیابان‌ها حضور پیدا کرده و تجمعی بی‌نظیر را رقم زده‌اند.خوزستان نیز که مهد مقاومت و دلیری‌ست امروز در تداوم حماسه سیاسی انتخابات، حرکتی پرشور و گسترده ایجاد کرده است.

مردم و مسئولان در کنار هم این روز بزرگ را رنگ و بویی خاص بخشیده‌اند و مسیرهای راهپیمایی را پشت سر می‌گذارند.

راهپیمایی وحدت آمیز مردم سیستان و بلوچستان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، روز جهانی قدس در چند شهرستان سیستان و بلوچستان از ساعت هشت صبح امروز آغاز شده است و راهپیمایان با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، « مرگ بر صهیونیسم» نفرت و انزجار خود را از مستکبران جهان اعلام کردند.

امام جمعه نیکشهر در حاشیه راهپیمایی روز قدس در این شهرستان اظهار داشت: تأثیرات مهم تعیین روز قدس از سوى حضرت امام خمینى(ره) این بود که پس از دهه‏‌هاى 50 تا 70 که اسلام از صحنه فلسطین خارج بود، مجدداً به مرکزیت نهضت اسلامى معاصر منتقل شد و با این پشتوانه جدید، به مقابله با پدیده اسرائیل رفت. از این به بعد جهاد، شهادت و فداکارى در راه هدف که نمادهاى شعارهاى انقلاب اسلامى ایران بود، به‏‌عنوان اصول اساسى جهاد اسلامى فلسطین مطرح شد.

حجت‌الاسلام لطفیان سرگزی اظهار داشت: احیاى اسلام اصیل و اقبال مردم فلسطین به آن، شکل‏گیرى گروه‏‌هاى مبارز فلسطین با تکیه بر آموزه‏‌هاى اصیل اسلامى، گسترش روزافزون انتفاضه و در پى آن ایجاد وحشت و ناامنى براى اشغالگران متجاوز، به چالش کشاندن سیاست‏‌هاى رژیم صهیونیستى و غیره از نتایج این موضوع مهم است.

حماسه سیاسی دیگری در کرمان رقم خورد

همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه سیاسی دیگری در دیار کرمان رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از دقایقی پیش و با حضور پرشور مردم سراسر استان پهناور کرمان آغاز و حماسه سیاسی دیگری رقم خورد.مردم روزه‌دار استان کرمان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با ندای الله اکبر و با شور شعف به سمت میعاد‌گاه‌های نماز جمعه حرکت کردند.مردم روزه‌دار استان کرمان از همان دقایق اولیه آغاز روز جهانی قدس با حضور در مسیرهای از پیش تعیین شده و با سر دادن شعارهای "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر صهیونیسم" به حمایت از مردم مظلوم فلسطین پرداختند.همچنین شهروندان کرمانی با شعارهایی حمایت خود را از مردم سوریه اعلام و کشتار شهروندان سوری را توسط عوامل تروریستی آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب محکوم کردند.

حضور جوانان و نوجوانان در مراسم راهپیمایی امروز با پرچم‌های حزب‌الله لبنان، فلسطین و جمهوری اسلامی ایران بسیار چشمگیر بود، مردم شهیدپرور کرمان همچنین پلاکاردهایی که روی آن منقش به تصویر مسجدالاقصی است را با خود حمل می‌کنند.

شهروندان کرمانی در مسیر خیابان طالقانی، خیابان فلسطین، میدان بسیج، بلوار شهید عباس‌پور به سمت مصلای بزرگ امام علی (ع) این شهر حرکت کردند تا نماز دشمن‌شکن جمعه را اقامه کنند.

برپایی کارگاه‌های نقاشی برای کودکان، برگزاری مسابقه عکس و برپایی نمایشگاه عکس در طول مسیر راهپیمایی نیز پیش‌بینی شده بود.

به گزارش خبرنگاران فارس از سراسر استان پهناور کرمان، مردم روزه‌دار و متدین دیار کریمان در گرمای کم‌سابقه و به ویژه در هوای گرم 50 درجه در شرق و جنوب کرمان با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس فریاد حق‌طلبانه خود را بلند کردند و حمایت خود را از مظلومان عالم به ویژه ستم‌دیدگان فلسطینی اعلام کردند.

راهپیمایی روز قدس در آذربایجان غربی

همزمان با سراسر کشور، مردم آذربایجان غربی با مردم فلسطین هم نوا شدند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم آذربایجان غربی همزمان با مردم سایر استان‌های کشور برای دفاع از مظلومیت فلسطین هم صدا و هم نوا شدند.مردم تمام شهرهای آذربایجان غربی با تجمع پرشور خود در محل‌های از قبل تعیین شده با سر دادن شعارهای " مرگ بر اسرائیل"، " مرگ بر آمریکا" در دفاع از تمام آزادیخواهان جهان به ‌ا آمده‌اند.

کودکان با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی که به کلمه" الله" مزین شده است به دشمنان می‌فهمانند در سایه الطاف الهی در طول سالهای متمادی حق بر باطل پیروز شده و این امر همچنان ادامه خواهد داشت.

زنان، کودکان، مردان و افرادی که به دلیل کهولت سن شاید برای انجام خیلی از امور زندگی خود  به کمک فرزندان و نوه‌های خود نیاز داشته باشند به خیابان‌ها آمده‌اند تا فریاد آزادی خواهی سر دهند و از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند.

با توجه به تنوع قومیتی در این شهر شاهد حضور کرد، آذری، ارمنی و آشوریان در این راهپیمایی هستیم.

شهرهای مختلف آذربایجان غربی مملو از تکبیر" الله اکبر"، " الله اکبر "است.

خروش فریاد ظلم‌ستیزی مردم در ایلام طنین‌انداز شد

خروش فریاد ظلم‌ستیزی مردم استان ایلام ایلام همزمان با سراسر کشور طنین‌انداز شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، مردم این شهر امروز با گام‌های پولادین و مشت‌های گره زده ندای الله اکبر که نشانه‌ای از ظلم ستیزی ملت‌های مسلمان است را به صدا درآوردند.مردم ایلام با سردادن شعارهای الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر جلوه‌ای از انزجار خود را از ظالمان جهان به نمایش گذاشتند.

همچنین شرکت کنندگان در این راهپیمایی با حمل دست نوشته‌های با مضامین تا زنده‌ایم مدافع مسلمانان و آزادیخواهان جهان هستیم، همدلی و ظلم ستیزی خود را به دشمنان نشان دادند.

نظیر چنین راهپیمایی در شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاهای سراسر استان ایلام از جمله سیروان، چرداول، ایوان، مهران، ملکشاهی، دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره برگزار شد.

راهپیمایی با شکوه روز قدس مردم زنجان

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی با شکوه مردم زنجان به مناسبت روز جهانی قدس آغاز شد.مردم زنجان همزمان با سراسر کشور و در صفوفی به هم پیوسته بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس به آرمان‌های امام راحل لبیک گفتند.

مردم پایتخت شور و شعور حسینی مراسم راهپیمایی خود را از میدان قائم این شهر آغاز و به سوی مصلی خاتم الانبیای شهر زنجان محل اقامه نماز جمعه در حرکت هستند.مردم با شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیسم، بیت‌المقدس کرگ آزاد اولا(بیت‌المقدس باید آزاد شود) و شعارهای دیگر جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و بر آزادی قدس شریف تاکید کردند.

همچنین راهپیمایی مردم در شهرهای مختلف استان نیز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آغاز شده است.مردم در شهرهای ابهر، خدابنده، خرم‌دره، ماهنشان، زرین‌آباد، آب‌بر، زرین شهر، گرماب، دندی، چورزق، حلب، ارمغانخانه، نیک پی، صائین قلعه، سلطانیه، انگوران و شهرهای دیگر استان نیز با حضور در راهپیمایی با شکوه روز قدس با دیگر بر آرمان‌های امام راحل تاکید و آزادی سرزمین‌های اشغالی را فریاد زدند.

فریاد مرگ بر آمریکا در لرستان طنین‌انداز شد/خیابان‌های لرستان مملو از جمعیت

لحظاتی پیش راهپیمایی روز جهانی قدس در تمام شهرستان‌های لرستان آغاز و فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل شرکت‌ کنندگان در سراسر شهرهای این استان طنین‌انداز شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، لحظاتی پیش مردم شهرهای لرستان هم‌زمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی ضد استکباری روز قدس، حمایت و پشتیبانی همه‌‌جانبه خود را از قیام ملت فلسطین و انتفاضه شریف اعلام کردند.

در این آیین عبادی ـ سیاسی اقشار مختلف مردم به ویژه عشایر لرستان، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دانش‌آموزان، دانشجویان، بسیجیان، نظامیان و قشرهای مختلف مردم حضور دارند و در حالی که پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم فلسطین در دست دارند، انزجار خود را از مستکبران جهان اعلام می‌کنند.راهپیمایان در این مراسم با سر دادن شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس، مرگ بر منافق، هیهات من الذله، مرگ بر ضد ولایت فقیه، حمایت از سوریه حمایت از حزب الله است، الله اکبر، نابودی هر چه سریع‌تر استکبار جهانی و سرکرده اصلی آن یعنی رژیم صهیونیستی جنایتکار را در جهان خواستار شدند و بر ادامه راه شهدای آزادی فلسطین تاکید کردند.

راهپیمایی روز جهانی استکبارستیزی از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز در شهرهای خرم‌آباد، بروجرد، ازنا، دورود، الیگودرز، پلدختر، سلسله، دلفان، کوهدشت، دوره چگنی و بخش‌های توابع لرستان به طور هم‌زمان آغاز شد.

در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان ده‌ها هزار نفر از مردم استان لرستان با سردادن فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از مردم مظلوم و تحت‌ ستم فلسطین اعلام کردند.

بنابر این گزارش، محل تجمع راهپیمایان خرم‌آباد در میدان شهدا به سمت مطهری و سه‌راه اسدآبادی به سمت مصلای الغدیر در حال انجام است.
این گزارش در حال تکمیل شدن است...

انتهای پیام/ج
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها