امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31051
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه پیش از ظهر امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس در خصوص پیام حضور پرشور مردم در ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه پیش از ظهر امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس در خصوص پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی، گفت: خوشبختانه ابتکار حضرت امام در نامگذاری روز قدس و همچنین تأکیدات مقام معظم رهبری در بزرگداشت این روز باعث شده صلابت و ایستادگی مردم برای هر چه پر شکوه‌تر برگزار شدن این روز بیشتر شود.

وی تصریح کرد: امروز خوشبختانه همه ملت اسلامی در جای جای جهان با این حرکت همسو شدند و یکصدا فریاد آزادی قدس را به صدا در آوردند و مسئله فلسطین را نداد می‌دهند.

آملی لاریجانی گفت: ما مطمئن هستیم که رمز وحدت جهان اسلام که همانا پاسداشت روز قدس است روزی اثر خواهد کرد و رژیم غاصب صهیونیستی سرنگون شده و همین حرکت هوشمندانه مردم تأثیر خودش را خواهد گذاشت.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به این نکته که امیدواریم شجره طیبه‌ای که حضرت امام کاشته‌اند به درختی تنومند تبدیل شود، گفت: همین درخت می‌تواند ریشه رژیم غاصب صهیونیستی را بخشکاند.

آملی لاریجانی در خصوص کشورهای مدعی حقوق بشر دم از صلح می‌زنند، گفت: هیچ گاه مذاکره را با جنگ نمی‌‌توان پیش برد رژیم صهیونیستی چگونه می‌تواند از صلح صحبت کند که مردم بیگناه فلسطین را به خاک خون کشیده است و مورد فشار قرار می‌دهد.

وی گفت: مردم فلسطین امروز تحت شدیدترین فشارها قرار دارند و حرفشان این است که می‌خواهند کشورشان را خودشان اداره کنند در حالیکه کشورهای مدعی حاضر نیستند این حق را برای مردم فلسطین به رسمیت بشمارند.

رئیس قوه قضائیه در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه در آخرین روزهای دولت نهم و دهم به سر می‌بریم عملکرد این دولت را در خصوص حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت که به طور قطع دولت‌ها به اندازه وسعشان کارهایی کردند که هر چند ما امیدواریم روز به روز این کارها و اقدامات بیشتر شود و کشورهای اسلامی در راستای حمایت از فلسطین قدم بردارند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها