امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31061
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 144
«محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوار غزه افزود: حکمت ایجاب می‌کند که ...

«محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوار غزه افزود: حکمت ایجاب می‌کند که روزی به عنوان «روز جهانی قدس» نامیده شود که در معرض جنایت دو چندان و دوگانه‌ای قرار دارد.

«محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد: روز جهانی قدس در واقع روز یادآوری تعرضات و جنایت‌های اشغالگران به ملت‌ها و آزادگان جهان است.

وی ضمن اشاره به اینکه روز جهانی قدس یکی از مهم‌ترین مناسبت‌هایی است که بر وحدت و یکپارچگی صفوف امت اسلامی در قبال قضیه فلسطینی تاثیر می‌گذارد، از توده‌های جمعیت عربی و اسلامی خواست تا مانع توطئه‌های کینه‌توزانه اشغالگران به قدس و مسجد الاقصی شوند.

الزهار تاکید کرد: حمایت از قدس و ساکنان آن و پشتیبانی از مسئله فلسطین با تمامی ابزار مشروع چه با مال چه با سلاح امری ضروری است.

وی درباره همزمان بودن روز جهانی قدس با از سرگیری مذاکرات سازش میان اسرائیل و تشکیلات خودگردان در سال جاری گفت: ما دیدیم که چگونه تمامی مذاکرات قبلی شکست خورد و اطمینان داریم، مذاکراتی هم که در حال برگزاری است، با شکست مواجه خواهد شد.

عضو دفتر سیاسی بعد از شکر الهی، از تمامی تلاش‌های صورت گرفته به ویژه توجه جمهوری اسلامی ایران و حمایت ایران از پایداری ملت و مقاومت و قضیه فلسطینی تشکر و قدردانی کرد و در پایان در این زمینه این سخن گرانمایه پیامبر اکرم (ص) را یادآوری کرد که فرموده‌اند: هرکسی به هدایت دعوت کند؛ پاداشش همانند پاداش کسانی است که از وی تبعیت و پیروی کنند. این امر چیزی از پاداش آنها نمی‌کاهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها