امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31072
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسدی معاون پژوهشی جامعة المصطفی العالمیه پنجشنبه شب 10 مرداد ماه در ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسدی معاون پژوهشی جامعة المصطفی العالمیه پنجشنبه شب 10 مرداد ماه در همایش بین‌المللی حاکمیت قرآن در هویت‌سازی تمدنی با رونمایی از 30 اثر قرآنی اعلام کرد: یکی از مأموریت‌‌های جامعة المصطفی العالمیه تولید علم و اندیشه اسلامی در جهان است که در این راستا مراکز پژوهشی مختلفی در جهان مشغول به فعالیت هستند و هر سال کتاب‌ها و پژوهش‌‌های قرآنی بسیاری با تعامل اندیشمندان جهان عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: امروز در این همایش از 30 اثر مرتبط با موضوع حاکمیت معرفتی قرآن کریم در هویت‌سازی تمدن قرآنی همچون المعرفه و الاعتقاد، تورات قلقه، المبادی العامه لدر، القرآن و تفسیره و الکثیره و الاجتماع 30 تاریخ الامه رونمایی شد.

اسدی در ادامه اظهار داشت: کتاب معاد و قیامت اثر آیت‌الله جوادی آملی و همچنین القرائت اثر حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی از دیگر آثاری هستند که در این مراسم رونمایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها