امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31075
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 143
«حسن نجاریان» قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی درباره اظهار نظر رئیس سازمان سینمایی درخصوص فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» گفت: فیلم هنوز به صورت کامل ...

«حسن نجاریان» قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی درباره اظهار نظر رئیس سازمان سینمایی درخصوص فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» گفت: فیلم هنوز به صورت کامل آماده نشده است و تا آماده نشود ممکن است تدوین‌های مختلف شود و  روایت داستانی فیلم تغییر کند.هنوز ویژال افکت فیلم انجام نشده است. فیلم روایت‌های مختلفی را دنبال می‌کند که به خاطر ویژگی‌های داستان می‌توان آن را به گونه‌های مختلف تدوین کرد.
قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی در ادامه توضیح داد: فیلم را آقای شمقدری دیدند تا با فضای فیلم آشنا شوند اما فیلم نیازمند گذراندن مراحل فنی به صورت کامل است. ما امیدواریم فیلم به صورت کامل در آبان ماه آماده شود و در آن زمان بتوان برای فیلم  تصمیم‌گیری کرد.

بنابراین گزارش، رئیس سازمان سینمایی در روزهای گذشته با خبرنگار فارس پس از دیدن فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» گفت: ایده فیلم بسیار خوب است اما استفاده خوبی از ایده نشده است.با توجه به شرایط فعلی که صاحبان فتنه خود غیرمستقیم اعتراف می‌کنند که در سال 88 اشتباه کردند و آنهایی که به اشتباه خود اعتراف نکردند از سوی جامعه رانده شدند به نظرم فیلمساز باید به این موضوع دقت نظر بیشتری می‌داشت.

وی ادامه داد: «آشغال‌های دوست داشتنی» نیاز به اصلاحاتی دارد. فیلمساز تمایل به انجام اصلاحات دارد و قرار است با همکاری مسئولین فارابی درباره اصلاح کارش اقدام نماید.

در این فیلم شیرین یزدان بخش، حبیب رضائی،هدیه تهرانی، نگارجواهریان، صابر ابر، شهاب حسینی، اکبر عبدی به ایفای نقش پرداختند.

فیلم‌نامه‌ی «آشغالهای دوست‌داشتنی» درباره‌ خانواده‌ای است که یک شب فرصت دارند مشکل مادر خانواده را حل کنند.

محسن امیر یوسفی علاوه بر نویسندگی، کارگردانی «آشغالهای دوست داشتنی»  را نیز برعهده داشت. این فیلم با مشارکت بالای 50 درصد بنیاد سینمایی فارابی ساخته شد و قرار بود درباره فتنه 88 و مسایل پیرامون آن آماده نمایش شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها