امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31076
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 99
 رضا سعیدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص استقبال مخاطبان از فیلم‌های اکران اول عید فطر گفت: روز چهارشنبه به دلیل اینکه مصادف با ...

 رضا سعیدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص استقبال مخاطبان از فیلم‌های اکران اول عید فطر گفت: روز چهارشنبه به دلیل اینکه مصادف با آخرین شب قدر بود عملا سینما نیمه تعطیل بود و استقبال زیادی از فیلم‌ها نشد اما مخاطبان روز پنجشنبه استقبال بسیار خوبی از اکران فیلم‌های عید فطر در سینما آزادی به عمل آوردند.

وی افزود: همانطور که از قبل هم پیش بینی می‌کردیم فیلم «هیس!دخترها فریاد نمی‌زنند» با استقبال بسیار خوبی مواجه شد واین فیلم توانست روز پنجشنبه فروشی معادل 8 میلیون و پانصد و هشتاد هزار تومان را تجربه کند و حتی تمامی بلیت‌های این فیلم برای روز جمعه پیش فروش شد.

مدیر پردیس سینمایی آزادی خاطر نشان کرد: پس از «هیس!دخترها فریاد نمی‌زنند» فیلم سینمایی «دهلیز» فروش بالایی داشت که فروش این فیلم هم از نظر ما قابل پیش بینی بود و توانست 3 میلیون چهارصد و 67 هزار تومان در اولین روز اکران فروش داشته باشد.

سعیدی‌پور همچنین با غیرقابل پیش‌بینی بودن استقبال از «جابجا» گفت: یکی از فیلم‌هایی که تصور استقبال بالایی از آنرا نداشتیم فیلم سینمایی «جابجا» بود و تصور می‌کردیم که فروش معمولی خواهد داشت اما این فیلم توانست روز پنجشنبه فروشی معادل 3 میلیون 714 هزار تومان در سینما آزادی داشته باشد که برای ما غافلگیر کننده و در نهایت «فرزند چهارم» نیز بیش از 800 هزار تومان فروش داشت.

وی در خاتمه با اشاره به تدوام اکران «گذشته» در سینما آزادی اظهار داشت: از سایر فیلم‌های روی پرده نیز فیلم سینمایی «گذشته» توانست در روز پنجشنبه 6 میلیون تومان فروش داشته باشد که فروش بسیار خوبی بود و اکران این فیلم در سینما آزادی به دلیل تعویق یک هفته‌ای اکران «هیچ‌کجا هیچ‌کس» همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها