امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31077
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 83
 محمود برآبادی، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: از چندی پیش نگارش رمان «پیشی ...

 محمود برآبادی، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: از چندی پیش نگارش رمان «پیشی خال مخالی» را برای گروه سنی کودک در قالب رمان آغاز کردم.

وی با بیان اینکه این رمان دربردارنده حدود 80 صفحه است، اضافه کرد: مضمون این کتاب به بچه گربه‌ای مربوط می‌شود که جرأت نمی‌کند به تنهایی به کارهای خودش بپردازد.

برآبادی ادامه داد: رمان «پیشی خال مخالی» تا یکماه آینده برای چاپ و انتشار به انتشارات «حوزه هنری» ارائه و تا پایان سال جاری منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

وی درباره جلد دوم رمان «راز باغ متروک»، بیان کرد: جلد دوم این رمان در حدود 100 صفحه در آینده نزدیک از سوی انتشارات «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» منتشر می‌شود.

برآبادی ادامه داد: مضمون جلد نخست رمان «راز باغ متروک» درباره معلمی است که به روستایی منتقل می‌شود و در آن روستا با کمک دانش‌آموزان مدرسه دنبال ردپایی از پدربزرگ‌اش می‌گردد که جلد دوم آن نیز ادامه همین داستان است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها