امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31090
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 49
محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تداوم بارندگی‌ها در جنوب‌شرق کشور اظهارداشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، پیش‌بینی ...

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تداوم بارندگی‌ها در جنوب‌شرق کشور اظهارداشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، پیش‌بینی می‌شود طی دو روز آینده بارش‌ها در استان‌های هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و همچنین ارتفاعات استان فارس ادامه یابد.

کارشناس ارشد هواشناسی با بیان اینکه بارش‌ها در استان‌های مزبور به شکل رگبار و رعد و برق ظهور خواهد کرد، افزود: شمالغرب کشور نیز طی دو روز آینده درگیر بارش‌ها خواهد بود که البته بارش‌ها در این بخش از کشور در مقایسه با جنوب‌شرق ضعیف‌تر است.

وی با اشاره به بارش باران در تهران طی شب گذشته ابراز داشت: امروز نیز بارش‌ها در ارتفاعات پایتخت و همچنین استان‌های زنجان، قزوین، البرز و سمنان ادامه خواهد داشت ضمن آنکه پیش‌بینی می‌شود این بارش‌ها با شیب ملایم‌تری فردا نیز ادامه داشته باشد.

اصغری در ادامه درباره وضعیت دمای هوا یادآور شد: دمای هوای پایتخت طی روز جاری برابر 37 درجه سانتیگراد است که پیش‌بینی می‌شود طی دو روز آینده دمای هوا در این کلان‌شهر به 38 درجه سانتیگراد برسد.

کارشناس ارشد هواشناسی با اعلام اینکه دوشنبه هفته آینده دمای هوای تهران به 39 درجه سانتیگراد می‌رسد، ابراز داشت: پیش‌بینی می‌شود دوشنبه گرمترین روز هفته آتی باشد.

اصغری در پایان با اعلام اینکه از نیمه دوم هفته آینده دمای هوا بخصوص در بخش شمالی کشور افت قابل توجهی می‌یابد، ‌خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود از نیمه دوم هفته پیش‌رو دمای هوای تهران به 36 درجه سانتیگراد برسد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها