امروز : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 311
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 255
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه طی سخنانی در تشریح دلایل ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه طی سخنانی در تشریح دلایل در اولویت قرار گرفتن لایحه استراداد مجرمین بین جمهوری اسلامیبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه طی سخنانی در تشریح دلایل در اولویت قرار گرفتن لایحه استراداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان در صحن علنی مجلس اظهار داشت: در تماسی که با سفیرمان در قزاقستان داشتیم متاسفانه تعدادی از شهروندان ایرانی دراین کشور محبوس هستند.
وی افزود: این معاهده باید به تصویب مجلس برسد و بعد مراحل بعدی آن طی شود تا مشکل این زندانی‌ها هم حل شود.
ملکشاهی ادامه داد: با توجه به نیازهایی که مردم کشورهای مختلف در جهان امروز به هم دارند باید معاهده‌های اینچنینی به تصویب برسد.
وی ادامه داد: این معاهده در دولت و کمیسیون قضایی بررسی شده و در کل به مصلحت کشور است، ملک شاهی تصریح کرد: در تماسی که روز گذشته داشتیم اعلام شد که حدود 80 شهروند ایرانی در قزاقستان مشکل دارند که با تصویب این معاهده مشکل این عزیزان حل می‌شود.
ملکشاهی از نمایندگان خواست که به این لایحه رای مثبت دهند تا مشکل شهروندان ایرانی حل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها