امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31116
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 44
پرویز داوودی معاون اول سابق احمدی نژاد در حاشیه راهپیمایی روز قدس به خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: روز قدس یادگار ...

پرویز داوودی معاون اول سابق احمدی نژاد در حاشیه راهپیمایی روز قدس به خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: روز قدس یادگار حضرت امام (ره) و یوم‌الله است که هم اسرائیل و هم آمریکا از آن ضربه‌های فراوانی خورده‌اند.

وی افزود: حرکت‌های اسلامی و بیداری اسلامی که در منطقه به وجود آمده و فراگیر شده، از روز قدس نشات می‌گیرد.

معاون اول سابق رئیس جمهور گفت: امام راحل فرمودند وحدت کلمه رمز پیروزی ما است و اگر می‌خواهیم پیروز شویم و عقب نشینی نکنیم باید وحدت کلمه داشته باشیم.

داوودی تصریح کرد: روز قدس مهمترین نماد وحدت کلمه جهان اسلام است و انشاالله به مردم ما توفیق دهد همچون گذشته متعهد، آگاه و محکم در صحنه دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف بایستند.

وی متذکر شد: جمهوری اسلامی و مردم ایران همواره حامی مردم فلسطین بودند و این را در عمل نشان دادند و مانند برخی کشورهای منطقه نبودند که با وجود ادعای حمایت، از پشت به فلسطینی‌ها جنجر می‌زنند.

معاون اول سابق احمدی نژاد در پایان گفت: ایران اسلامی همواره در کنار مردم مظلوم فلسطین ایستاده و فلسطینی‌ها نیز که عمری را در راه مبارزه با رژیم نامشروع صهیونیستی گذرانده‌اند، چه استکبار بخواهد و یا چه نخواهد از مردم ایران برای تداوم مسیر خود ایده می‌گیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار