امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 26
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31144
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بلومبرگ در ضمن یکی از گزارش‌های خود در خصوص ایران که تحت عنوان «روحانی فرصت کمی برای تغییر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بلومبرگ در ضمن یکی از گزارش‌های خود در خصوص ایران که تحت عنوان «روحانی فرصت کمی برای تغییر نمایش هسته‌ای دارد»، منتشر شده است، به نقل از یک تحلیل‌گر «سرویس تحقیقاتی کنگره آمریکا» تصریح کرده است که روی کار آمدن حسن روحانی در ایران باعث نخواهد شد که آمریکا راهبرد مذاکراتی خود را با ایران تغییر دهد.

«کنث کاتزمن»، تاکید کرده است که دولت آمریکا تا زمانی که نبیند روحانی چه کاری می‌تواند بکند و یا چه کاری می‌خواهد بکند، به ایران امتیازی نخواهد داد.

«گری سیمور»، هماهنگ‌کننده سابق کنترل سلاح کاخ سفید نیز اظهار داشته است نیز ادعا کرده است که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل سال گذشته قصد اقدام نظامی علیه ایران را داشت، اما نتوانست از باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا چراغ سبز دریافت کند.

سیمور مدعی شده است که نشانه اینکه آیا روحانی می‌خواهد مسیری متفاوت را در مذاکره با 1+5 در پیش گیرد یا نه، قبول یا عدم قبول گفتگوی دوجانبه با آمریکاست.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار