امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31145
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 152
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بشار اسد به مناسبت روز ارتش در سوریه ، به شهر داریا در ریف دمشق رفت و به سخنرانی ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بشار اسد به مناسبت روز ارتش در سوریه ، به شهر داریا در ریف دمشق رفت و به سخنرانی در جمع نیروهای نظامی این کشور پرداخت.

اسد با تاکید بر اطمینان کامل برای پیروزی بر مخالفان مسلح، تصریح کرد که اگر این اعتماد به پیروزی نبود نمی‌توانستیم مقاومت کنیم.

بشار اسد در حالی به داریا رفته که این شهر در هفته‌های اخیر شاهد درگیری‌های خونین بوده است که سرانجام کنترل این منطقه به طور کامل در اختیار نیروهای سوری قرار گرفت.
 
 
این اولین سفر بشار اسد به خارج از شهر دمشق از آغاز سال 2012 است و این پیام را داشت که اوضاع امنیتی در ریف دمشق(یکی از کانون‌های اصلی درگیری تروریست‌ها با ارتش سوریه) به سود نیروهای دولتی بهبود یافته است.

ارتش سوریه طی ماه‌ها اخیر توانسته موفقیت‌های چشمگیری در مقابله با افراد مسلح به دست آورد که شکست دادن تروریست‌ها در مرکز شهر حمص و در محله خالدیه آخرین موفقیت مهم ارتش سوریه بوده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها