امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31146
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه با هدف قرار دادن یک مقر عملیات افراد مسلح در روستای «حطله» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه با هدف قرار دادن یک مقر عملیات افراد مسلح در روستای «حطله» در «ریف دیر الزور»، اسلحه و مهمات و تروریست‌های مستقر در آن را با خاک یکسان کرد. یک عنصر مسلح افغانی در بین قربانیان مشاهده شده است.

بر اساس این گزارش، یگان‌هایی از ارتش سوریه یکی از مقرهای عملیات گروهک تروریستی جبهه النصره را در روستای «البویطیه» در حومه «دیر الزور» ار منهدم کردند. ارتش سوریه همچنین چندین مقر عملیات دیگر وابسته به افراد مسلح را در کوی «شیخ یاسین»، «الناعه» و خیابان «النیل»‌ و «پل «السیاسه» هدف قرار داده و منهدم کرد.

به گزارش خبرنگار ما،‌ در اثر پرتاب یک موشک دست ساز که توسط گروهی از افراد مسلح به میدان «المدلجی» شلیک شد؛ خسارت‌هایی به محل اصابت وارد شد.

از شهر «المیادین» نیز خبر می‌رسد که یکی از تروریست‌های مسلح به نام «محمود ثابت» از عناصر موسوم به لشکر «التوحید»‌ از گروهک‌های وابسته به گروه تروریستی ارتش آزاد، در اثر تیر اندازی افراد ناشناس در مقابل منزلش کشته شد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار