امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31156
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 212
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  پایگاه خبری «العهد» لبنان در خبری به بازتاب، راهپیمایی‌ روز جهانی قدس در جمهوری اسلامی ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  پایگاه خبری «العهد» لبنان در خبری به بازتاب، راهپیمایی‌ روز جهانی قدس در جمهوری اسلامی ایران پرداخت و نوشت: راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران و سایر شهرهای ایران با مشارکت جمعیت زیادی از مردم این کشور آغاز شده است و این میزان مشارکت بیانگر همبستگی این ملت با برادران فلسطینی و ایستادگی آنها در مقابل سرکوب‌های صهیونیست‌ها و شهرکسازی اسرائیلی است.

بر اساس این گزارش، مسلمانان و سایر ملت‌های آزاده در بیش از 80 کشور، ندای قدس را لبیک گفتند و با حضور در راهپیمایی امروز، با ملت فلسطین همصدا شدند و جنایات غیرانسانی رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

بر اساس این گزارش، در روز جهانی قدس، در 770 شهر ایران این راهپیمایی انجام شد و در تهران نیز مسیر‌های ۹گانه برای حضور مردم در راهپیمایی اعلام شد و قرار است پس از پایان راهپیمایی، همه شرکت‌کنندگان در نماز جمعه که در دانشگاه تهران برگزاری خواهد شد، حضور یابند.

درحالی که 2900 خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی مراسم روز جهانی قدس در ایران را پوشش می‌دهند، «محمود احمدی نژاد» رئیس‌جمهور به مناسبت همین روز سخنرانی کرد و اکنون «احمد خاتمی» درحال سخنرانی است.

اقلیت‌های دینی در ایران از جمله  یهودیان، مسیحیان و زردشتیان نیز با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، اعلام کردند که در این راهپیمایی در کنار مسلمانان حضور خواهند یافت.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار