امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31167
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جمع راهپیمایان روزه‌دار روز جهانی قدس مرکز خراسان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جمع راهپیمایان روزه‌دار روز جهانی قدس مرکز خراسان شمالی گفت: حضور امروز شما در راهپیمایی شکوهمند روز قدس که از یادگاران امام بوده تبلوری از وحدت امت اسلامی برای از بین بردن غده سرطانی صهیونیست است.

وی با بیان این‌که اکنون در شرقی‌ترین نقطه از استرالیا و شرقی‌ترین نقطه کره زمین تا آمریکا امت مسلمان در صحنه حضور یافته و فریاد رهایی فلسطین را سر می‌دهند، تصریح کرد: امروزه در فلسطین کشتار ادامه دارد و در لبنان زد و خورد و جنگ فرقه‌ای و در سوریه جنگ میان مسلمانان و در عراق بمب‌گذاری‌های زنجیره‌ای را شاهد هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: بمب‌گذاری‌های اخیر در عراق به نظر می‌رسد برای جلوگیری از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس است.

وی ادامه داد: همچنین در پاکستان و افغانستان اشغال و کشتار روزانه مردم این کشور را شاهدیم. در بحرین، یمن، مصر و تونس امروز این کشورها در آستانه جنگ داخلی قرار گرفته‌اند و شرایط نابسامانی است و البته از سویی هم امیدبخش است که همچون انقلاب اسلامی بیداری‌های مردم را شاهد هستیم.

سردار نقدی با بیان این‌که امام راحل با انقلاب اسلامی و نامگذاری روز قدس نخستین گام را علیه صهیونیست برداشتند، گفت: امروزه منشا جنگ‌های داخلی در کشورهای مسلمان رژیم منحوس صهیونیستی است.

وی با اشاره به این‌که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برخی آثار اختلافی دیگر مثل آپارتاید که دست‌نشانده صهیونیست‌ها بوده از میان رفت، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی میدان‌دار تمامی مشکلات منطقه بوده و اگر امروز در عراق و سوریه و مصر همه روزه خونریزی می‌شود همه ناشی از غده سرطانی صهیونیست است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به شکل‌گیری حماس در لبنان اشاره کرد و گفت: با ایجاد این تشکیلات نظامی صهیونیست‌ها در آستانه فروپاشی قرار گرفتند و از سویی با پیروزی انقلاب مصر خود را در محافلی دید و به همین خاطر جنگ داخلی سوریه را با حمایت و ایجاد اختلاف به راه انداخت.

سردار نقدی ادامه داد: امروز شعار همه مسلمانان در سرتاسر جهان مرگ بر اسرائیل است و دشمنان تلاش دارند این شعار را کم‌رنگ کنند.

وی افزود: آنان تلاش می‌کنند که ملت‌های اسلامی را از این موضع دور کنند و البته بازی خوردگان و خودفروختگانی هم در داخل فلسطین و داخل ایران وجود داشته که دم از مذاکره با این رژیم جعلی و همچنین استکبار می‌زنند بنابراین همه باید بیدار باشیم.

سردار نقدی تاکید کرد: همه دیدیم که در فتنه 88 حرف‌هایی زده شد و شعارهای نه غزه، نه لبنان به زبان آورده شد که با اصول انقلاب اسلامی مغایرت دارد.

فرمانده بسیج مستضعفین با تاکید بر این‌که در مکتب امیرالمومنین(ع) مقابله با ظلم و ستم یک اصل است، تصریح کرد: آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی نیز مبارزه بی‌امان با ظالمان زمان به‌ویژه صهیونیست است و بنابراین نمی‌توان در مقابل ظلم‌هایی که از سوی این رژیم روا شده سکوت اختیار کرد.

انتهای پیام/63002/م40
برچسب ها:
آخرین اخبار