امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31172
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 82
سردار علی شمخانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس در حاشیه راهپیمایی روز قدس در خصوص پیام حضور مردم برای کشورهای غربی گفت: ...

سردار علی شمخانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس در حاشیه راهپیمایی روز قدس در خصوص پیام حضور مردم برای کشورهای غربی گفت: پیام این روز پایداری و ایستادگی بر شعاری است که امام خمینی به درستی آن را مطرح کرده است.

وی گفت: ملت ایران نسبت به خط امام وفادار بوده و درست است که در برخی موارد فشارهایی را از جانب غرب احساس می‌کند اما در ذهن تحلیل‌گر خود روشنایی قابل تحققی نسبت به پیروزی اسلام می‌ماند.

شمخانی با اشاره به اینکه تحقق این شعارها در صبر و توکل به خدا محقق می‌شود گفت: ملت ایران 8 سال در برابر صدام ایستادگی کرد و امروز پیروز میدان ما بوده‌ایم و حال آنکه اثری از صدام باقی نمانده است.

وی گفت: تغییرات داخلی، خارجی و منطقه‌ای نشانه‌های فراوانی را به شکل سیگنال‌های قوی به ملت ایران نشان می‌دهد که پیروزی را حتمی جلوه می‌دهد.

سردار شمخانی به آغاز مذاکرات صلح اشاره کرد و گفت جبهه مقابل بیکار ننشسته و در مقابل ما کارهایی انجام می‌دهد هر چند که این مذاکرات تکرار یک تجربه شکست خورده است.

وی تصریح کرد: هر چند که تکرار روز قدس همواره لشکر جدیدی را وارد عرصه معادلات جهانی کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار