امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31176
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 38
مجتبی عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره اقداماتی که در روز قدس در شهر تهران صورت گرفته است اظهارداشت: همه ساله در ارتباط با روز ...

مجتبی عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره اقداماتی که در روز قدس در شهر تهران صورت گرفته است اظهارداشت: همه ساله در ارتباط با روز جهانی قدس، کمک‌ها و امکاناتی که سازمان تبلیغات خواسته‌است را در اختیارشان قرار داده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت تردد خودروها در مسیر راهپیمایی، خودروهای  ویژه‌ای نیز امروز برای تردد در مسیر راهپیمایی در نظر گرفته شده است.

عبدالهی با بیان اینکه رسیدگی و پاکسازی مسیر راهپیمایی به صورت ویژه انجام می‌شود، گفت: قبل از برگزاری مراسم راهپیمایی، اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی در سطح شهر صورت گرفته است.

معاون خدمت شهری شهرداری تهران با اشاره به حضور متکدیان و دستفروشان در مسیر راهپیمایی اظهارداشت: اکیپ‌هایی برای رسیدگی به متکدیان و دست‌فروشان در مسیر راهپیمایی مستقر شده‌اند.

وی گفت: درخصوص نظافت بعد از راهپیمایی نیز 500 کارگر از میدان امام حسین تا میدان انقلاب در مسیر راهپیمایی حضور دارند که بلافاصله نسبت به پاکسازی معابر شهری اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها