امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31177
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 79
حجت‌الاسلام علی رازینی معاون توسعه حقوقی قوه قضاییه در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه راهپیمای روز قدس با اعلام این مطلب افزود: از روزی که امام راحل ...

حجت‌الاسلام علی رازینی معاون توسعه حقوقی قوه قضاییه در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه راهپیمای روز قدس با اعلام این مطلب افزود: از روزی که امام راحل بنیان مقدس روز قدس را نهادند روز قدس به عنوان روز مرگ رژیم غاصب صهیونیست قلمداد می‌شود.

وی گفت: هر ساله شاهد آن هستیم که تعداد بیشتری از مردم نسبت به این روز تعلق خاطر داشته و به خیابان‌ها می‌آیند و نکته جالب این است که امسال از آنجایی که غربی‌ها از چندین ماه پیشتر تدارک مذاکرات سازش را داده بودند این حضور پررنگ‌تر بود.

حجت‌الاسلام رازینی تصریح کرد: هرچند که فلسطینی‌ها سازشگر هم با مذاکرات صلح توجیه و قانع نشدند و این مذاکرات را به نفع خودشان قلمداد نکردند و فلسطینیان مخالف مذاکره هم از ابتدا آن را خیانت می‌دانستند.

یکی از خبرنگاران خطاب به رازینی گفت: در روزهای گذشته آمریکا تحریم‌‌های جدیدی را برعلیه کشورمان تصویب کرده است پیام این تحریم‌ها چیست.

معاون توسعه حقوقی قوه قضاییه گفت: آنها قصدشان این است که مردم را تحت فشار بگذارند اما این تحریم‌ها با حرف‌هایی که آمریکایی‌ها درباره آشتی و صلح می‌زنند متناقض است.

وی گفت: اگر تحریم‌ها نبود شاید یک عده حرف‌های آمریکایی‌ها را مبنی بر آشتی و صلح باور می‌کردند اما خوشبختانه همین تحریم‌ها باعث شده است تا یکسری از خواب بیدار شوند و متوجه شوند که حرف‌های آمریکا متناقض یکدیگر است.

رازینی تصریح کرد: هرچند که مردم نه از تهدیدها و نه از تحریم‌های آمریکایی‌ها نمی‌ترسند و حرف‌های نرم آنها را هم جدی نگرفته و باور نمی‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار