امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31179
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 51
محمد میرزابیگی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: این مناسبت به خصوص امسال با ویژگی های خاص خود، اوضاع منطقه،اوضاع بین‌المللی،وضعیت ...

محمد میرزابیگی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: این مناسبت به خصوص امسال با ویژگی های خاص خود، اوضاع منطقه،اوضاع بین‌المللی،وضعیت سوریه، مصر و مجموعه اتفاقات در سطح بین المللی اهمیت بسیاری پیدا می کند.

رئیس سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان و دادن رای اعتماد مردم به نظام گفت: طبیعی است که این عوامل داخلی و خارجی زمانی که دست به دست هم می دهند جایگاه کشورمان را برجسته می کند و این برجستگی در روز قدس خود را نشان می دهد.

میرزابیگی افزود: از جامعه پرستاری دعوت کرده ایم تا در مراسم روز جهانی قدس شرکت کنند چرا که پرستاران و نیروهای بهداشت و درمان می توانند به عنوان نماد و سفیران صلح باشند و به جای اینکه خواستار جنگ در منطقه باشند به سران امریکایی و صهیونیستی به جای فکر کردن به جنگیدن، صلح و آرامش را پیشنهاد دهند.

میرزابیگی ادامه داد: متأسفانه صهیونیست بین الملل و امریکا با به جان هم انداختن مسلمانان استفاده زیادی را در منطقه می برد.بنابراین چون نیروی بهداشت و درمان قشر فرهیخته و دانشگاهی هستند می توانند به عنوان نخبگان منطقه مردم را از این توطئه استکبار جهانی، آگاه کنند و از طرف دیگر از جامعه جهانی بخواهند به جای تجویز جنگ،صلح را تجویز کنند و دیگر به ریختن خون زنان و کودکان ادامه ندهند بلکه با راهکارهای سیاسی مسائل را حل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها