امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31182
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المیادین در گزارشی از مشکلات مردم بیت‌المقدس از ادامه اشغالگری رژیم صهیونیستی ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المیادین در گزارشی از مشکلات مردم بیت‌المقدس از ادامه اشغالگری رژیم صهیونیستی تاکید کرد که مردم این شهر سال‌هاست که در سایه تدابیر امنیتی رژیم از مشکلات عدیده رنج می‌برند.

یک شهروند فلسطینی با اشاره به اینکه سربازان تمام خیابان‌ها را تحت کنترل دارند و با ایجاد ایست‌های بازرسی، دیوارها بتنی و منع آمد و شد زندگی را سخت کرده‌اند، گفت: این وضعیت کاملاً غیر طبیعی است.

المیادین تاکید کرد که اسرائیل در تلاش است با سخت کردن زندگی برای فلسطینی‌ها آرام آرام شرایط را برای تحول آماده کند و با شهرک‌سازی در اطراف قدس آن را محاصره کرده است.

این شبکه با اشاره به اینکه 58 هزار واحد شهرک نشین در محله‌های قدس ساخته شده است، تصریح کرد که این روند در حال افزایش است و از سوی دیگر تخریب منازل اهالی بیت‌المقدس ادامه دارد.

رژیم صهیونیستی در حالی به تخریب منازل فلسطینی‌ها ادامه می دهد که اجازه ساخت خانه جدید را به اعراب فلسطین نمی‌دهد.
 
 
خلیل التفکحی یک فعال فلسطینی نیز تصریح کرد که با وجود هزاران شهرک‌نشین اسرائیلی و ادامه شهرک‌سازی‌ها همچنان فلسطینی‌ها در قدس زندگی می‌کنند و آنها نیاز به اکسیژن دارند.

این درحالی که 13 درصد قدس در اختیار فلسطینی‌ها است ولی همین مقدار چالشی برای رژیم صهیونیستی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها