امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31185
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لاهور، مردم با شرکت در نماز جمعه علاوه بر دعا برای قبولی طاعات و عبادات در ماه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لاهور، مردم با شرکت در نماز جمعه علاوه بر دعا برای قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان و بهبود اوضاع امنیتی و همچنین سربلندی پاکستان برای آزادی مسجد الاقصی از چنگ اسرائیل غاصب دعا کردند.

نمازگزاران روزه دار در آغاز راهپیمایی روز قدس، با سر دادن شعارهای ضد اسرائیلی بر همبستگی با مردم مظلوم فلسطین تأکید کردند.

طنین فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در مسجد شاهی لاهور که یکی از مساجد بزرگ پاکستان است، نشان دهنده اعلام آمادگی مردم برای شرکت پر‌شور در راهپیمایی روز قدس است که تا لحظاتی دیگر از این مسجد و سایر محل‌های برگزاری نماز جمعه آغاز خواهد شد.

در همین حال، تعداد زیادی از نیروهای امنیتی حفاظت از شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس را به عهده دارند.

ساعاتی پیش نیز ائمه جمعه با تأکید بر شرکت مردم در راهپیمایی امروز حمایت از مردم فلسطین را وظیفه هر مسلمان و انسان آزاده دانستند.

شروع تظاهرات مردم پاکستان که بر خلاف کشورهایی مانند ایران پس از اقامه نماز جمعه صورت می‌گیرد، در حالی است که طی روزهای گذشته بسیاری از شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی و دینی این کشور، مردم را برای حضوری پر رنگ در این مراسم دعوت کرده بودند.

مولانا عقیل موسی»، «علامه دیدار جلبانی»، «مولانا باقر زیدی»، «محمد عابدی»، «لئیق الزمان»، «مولانا رضا جعفری»، حزب مجلس وحدت مسلمین، ائمه جمعه مساجد، گروه دانشجویان امامیه آی اس او با تأکید بر هر چه باشکوه برگزار شدن راهپیمایی روز قدس از مردم خواستند در اجتماعات روز قدس شرکت کنند.

علمای پاکستانی تصریح کردند باید در جمعه آخر ماه رمضان فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در پاکستان طنین انداز شود.

همچنین در بیانیه امروز حزب مجلس وحدت مسلمین آمده بود، از مردم پاکستان تقاضا می‌شود در خانه‌های خود نشینند و با آمدن به صحنه استعمار جهانی را وادار به عقب‌نشینی از سرزمین‌های اشغالی کنند.

برائت جستن از دشمنان اسلام وظیفه هر مسلمان است و برگزاری روز قدس یکی از راه‌های برائت جستن از این دشمنان می‌باشد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها