امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31187
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، از بدو آغاز محاصره حلب توسط افراد مسلح،‌ مجموعه‌های تروریستی راه را بر همه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، از بدو آغاز محاصره حلب توسط افراد مسلح،‌ مجموعه‌های تروریستی راه را بر همه محموله‌های مواد غذایی بسته و محتویات آنها را منهدم می‌ساختند. افراد مسلح حساسیت بسیار زیادی نسبت به ارسال آرد به عنوان ماده غذایی اصلی به مردم حلب،‌ از خود نشان می‌دهند.

بر اساس یک فیلم ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است؛ افراد مسلح را در حالی نشان می‌دهد که گونی‌های آرد ارسالی به مردم حلب در گذرگاه مرزی «باب السلام» را آتش می‌زنند. افراد مسلح در آن فیلم عنوان می‌کنند که به آنها دستور داده شده که این مواد غذایی را منهدم سازند.

گروهک تروریستی موسوم به «احرار الشام» نیز چند روز پیش یک محموله کمک های غذایی را در مسیر شهر حلب مورد هدف قرار دادند. هفته گذشته نیز گروهک تروریستی موسوم به «لشکر توحید» یک تریلی مواد غذایی را که قصد داشت این مواد غذایی را به شهرهای «نبل» و «الزهرائ» برساند را آْتش زدند. این دو شهر از مدت‌ها پیش در محاصره افراد مسلح به سر می‌برند.

انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها