امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31217
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 79
علیرضا مرندی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در حاشیه مراسم روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز بسیار مهمی است که از بعد بین المللی روز وحدت ...

علیرضا مرندی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در حاشیه مراسم روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز بسیار مهمی است که از بعد بین المللی روز وحدت مسلمانان است و روزی است که مردم اعتقادشان را برای برگشتن فلسطین اشغالی به جهان اسلام نشان می دهند.

وی گفت: مردم مظلوم فلسطین دهها سال است که حقوقشان پایمال می شود و این حضرت امام(ره) بودند که با نامگذاری روز جهانی قدس یادآوری کردند که همه باید برای زنده کردن حقوق مردم فلسطین قیام کنند.

وزیر اسبق بهداشت کشورمان اضافه کرد: اگر حضرت امام(ره) اوایل انقلاب این روز را تعیین نکرده بودند، شاید تا الان آمریکا، کشورهای غربی و اسرائیل باقیمانده فلسطین را هم بلعیده بودند ولی این حضور مستدام مردم در خیابانهای ایران و سایر کشورها که به حرکت آرمانخواهانه حضرت امام(ره) پیوستند باعث شد که دیگر این جرئت در محافل بین المللی از بین برود.

وی گفت: البته جبهه استکبار به تلاشهای خائنانه خود ادامه می دهد ولی این روز قدس است که نه تنها مانع تحقق اهداف شوم آنها می شود، بلکه باعث می شود، به تدریج فلسطین را زنده و زنده تر کنیم.

وی افزود: به امید روزی که اسرائیل کاملاً از بین برود و بتوانیم در دل سرزمین فلسطین و قدس شریف نماز جماعت را در دولت فلسطین به امامت مقام معظم رهبری پر پا کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها