امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31219
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی ربانی در آستانه روز جهانی قدس گفت: شب گذشته مستند26 دقیقه‌ای راجع‌ به جوخه‌های ترور و جنایات رژیم صیهونیستی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی ربانی در آستانه روز جهانی قدس گفت: شب گذشته مستند26 دقیقه‌ای راجع‌ به جوخه‌های ترور و جنایات رژیم صیهونیستی و به رگبار بستن آدم‌های بی‌گناه، مظلوم و از خانه رانده شده را از صدا و سیما شاهد بودم که مرا واقعاً متأثر کرد.

رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان گفت: مشاهده چنین مستنداتی می‌تواند نفرت و عزم ما را نسبت به رژیم صهیونیستی بیشتر و آشکارتر سازد اما باید صدا و سیما و رسانه‌های ما طوری عمل کنند که ساکنان کشورهای اروپایی و آمریکایی که از جنایات صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی بی‌خبرند از این مستندات آگاه شوند و بدانند در سرزمین های اشغالی چه می‌گذرد.

ربانی با بیان این مطلب که حکومت‌های عربی و کشورهایی مثل ترکیه، مصر، سوریه و اردن به دلیل آنکه منافع‌شان تحت سیطره صهیونیست‌هاست با این رژیم مخالفت نمی‌کنند، افزود:‌ ایران تنها کشوری است که جلوی اسرائیل با وجود تمام فشارها و حتی بعد از جنگ تحمیلی سربلند ایستاده است.

رئیس بیمارستان مرکز طبی کودک ادامه داد: این همه جنایات و کشتاری که رژیم صهیونیستی از سرزمین‌های اشغالی انجام می‌دهد و انسان‌های بی‌گناه را مثل گوسفند ذبح و قربانی می‌کند دل هر انسانی را به درد می‌‌آورد و ترسی بر دل ندارد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود:‌ باید مستندات جنایات و کشتار رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی مدام پخش و تکرار شود و این اطلاع‌رسانی فقط به روز جهانی قدس محدود نشود چرا که کشتار و ظلم و تعدی در سرزمین های اشغالی مسئله‌ مهمی است و باید در حافظه جهانیان ثبت شود.

رئیس مرکز طبی کودک در ادامه نقش رسانه‌ها و صدا و سیما را در آگاهی و اطلاع‌رسانی از جنایات صهیونیست‌ها برای مردم جهان مهم ارزیابی کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها