امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31220
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته گذشته مردی 45 ساله به نام مهدی با مراجعه به سرکلانتری چهارم اعلام کرد ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته گذشته مردی 45 ساله به نام مهدی با مراجعه به سرکلانتری چهارم اعلام کرد که دخترش ربوده شده است.

وی به مأموران گفت: بعد از ظهر امروز دخترم به نام آیدا به کلاس زبان رفته و الان 4 ساعت از زمان همیشگی بازگشتش به خانه می‌گذرد که هنوز مراجعت نکرده است و من احتمال می دهم که ربوده شده است.

سرهنگ علی احمد نادری سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت در این رابطه گفت: ماموران اطلاعات سرکلانتری چهارم با توجه به حساسیت موضوع سریعاً اقدامات گسترده خود را آغاز کردند و در تحقیق از مسئولان کلاس زبان و دوستان دختر مفقود شده متوجه شدند که آیدا با پسری به نام امیر 25 ساله معروف به ماک که یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه نارمک است رابطه دارد و آخرین بار سوار بر خودرو وی شده است.

وی در ادامه افزود: با استفاده از بانک اطلاعات مجرمین و جمع بندی اطلاعات ماموران سریعا آدرس مخفیگاه امیر را پیدا کرده و در ساعت 4 صبح با اکیپ کامل عملیاتی به مخفیگاه متهم اعزام شدند که ماموران وارد منزل شدند و با دستگیری امیر ماک، دختر جوان را از دستان این اوباش نجات دادند.

آیدا پس از رهایی از دستان امیر ماک به ماموران در خصوص علت واقعه بیان داشت که در حال بازگشت به خانه از کلاس زبان بودم که امیر با من تماس گرفت و گفت که می خواهد مرا تا خانه برساند، من نیز به او اعتماد کردم و او من را به زور به منزل مجردیش کشاند و قصد آزار مرا داشت که ماموران سر رسیدند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها