امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31227
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاکس‌نیوز، شبکه خبری وابسته به نومحافظه‌کاران آمریکا تیتر گزارش خود از تظاهرات مردم ایران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاکس‌نیوز، شبکه خبری وابسته به نومحافظه‌کاران آمریکا تیتر گزارش خود از تظاهرات مردم ایران در روز قدس را چنین انتخاب کرد: «رئیس‌جمهور جدید ایران پیش از آغاز به‌کار خود، اسرائیل را زخمی کهنه خواند.»

بنابراین گزارش، فاکس‌نیوز که گزارش خود را از آسوشیتدپرس برگرفته است، به نقل از رئیس‌جمهوری منتخب کشورمان تصریح کرد که اسرائیل زخمی کهنه بر پیکرده جهان اسلام است که باید برطرف شود.

این گزارش تاکید می‌کند که موضع روحانی، بیانگر موضع کلان مقامات ایرانی در خصوص اسرائیل است.

گفتنی است، امروز و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان میلیون‌ها نفر در سراسر ایران، روز قدس را گرامی داشتند. محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی در بین نمازگزاران جمعه آخر ماه مبارک رمضان، از صهیونیسم به‌عنوان تجلی جنبه حیوانی نظام سرمایه‌داری یاد کرد.

تظاهرات روز قدس در حالی در ایران و برخی دیگر از کشورهای اسلامی برگزار می‌شود که رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین با میانجی‌گری ایالات متحده، دور جدیدی از گفتگوها را آغاز کرده‌اند. برخی تحلیل‌گران گفتگوهای مزبور را از هم‌اکنون شکست‌خورده قلمداد می‌کنند.

دور قبل مذاکرات تشکیلات خودگردان و اسرائیل به‌خاطر تاکید نخست‌وزیر اسرائیل بر ادامه شهرک‌سازی در اراضی فلسطینی، ناکام مانده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار