امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31229
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، راهپیمایی روز قدس بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های صهیونیستی داشته و اغلب آن‌ها به نقل از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، راهپیمایی روز قدس بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های صهیونیستی داشته و اغلب آن‌ها به نقل از رسانه‌های ایرانی از حضور میلیونی مردم در این راهپیمایی گزارش داده‌اند.

روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست» یکی از این رسانه‌ها است که با تیتر «میلیون‌ها نفر از مسلمانان در راهپیمایی‌های روز قدس شرکت می‌کنند»، این خبر را بازتاب داده و نوشته است که انتظار می‌رود مسلمانان در 80 کشور جهان روز قدس را گرامی دارند.

این روزنامه همچنین نوشته است در ایران هم میلیون‌ها نفر در حمایت از فلسطین و حماس به خیابان‌ها می‌آیند.

جروزالم‌پست می‌افزاید: حاضران در این راهپیمایی‌ها معمولا شعارهایی ضدصهیونیستی سر می‌دهند و پلاکاردهایی حمل می‌کنند که شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» روی آن‌ها نوشته شده است.

این روزنامه به نقل از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هم نوشته است که تظاهرات‌کنندگان اقدامات اسرائیل را محکوم کرده و خواستار «حذف غده سرطانی از صحنه روزگار» شده‌اند.

جروزالم‌پست سپس به تاریخچه این راهپیمایی اشاره کرده و نوشته است آیت‌الله خمینی در سال 1979 این راهپیمایی را در حمایت از فلسطین پایه‌گذاری کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها