امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31257
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 58
پرویز داوودی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص تنفیذ حکم رئیس جمهور از سوی مقام معظم رهبری اظهار ...

پرویز داوودی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص تنفیذ حکم رئیس جمهور از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: شأنیت همه ما برای بودن در مسئولیت نظام جمهوری اسلامی از ولی فقیه است و بدون تنفیذ ایشان حق حکومت بر مردم را نداریم.

وی تصریح کرد: اگر ولی فقیه حکم رئیس جمهور را برای تصدی مسئولیت دولت تنفیذ نکند، هیچ شأنیت اسلامی برای حکومت بر مردم نداریم و در این صورت، فرقی با حکومت‌های لائیک و جمهوری های دموکراتیک نخواهیم داشت.

داوودی ادامه داد: نظام ما بر مبنای دین اسلام شکل گرفته و حکومت ما با حکومت‌های لائیسم تفاوت بسیار زیادی دارد و لذا شأنیت مسئولان به اسلامی بودن و شاخص این مشروعیت هم ولایت فقیه است.

وی تصریح کرد: در قانون اساسی پیش بینی شده حکم رئیس جمهور توسط رهبری تنفیذ شود و این نقطه عطفی در انتخاب مسئولین نظام ماست.

معاون اول سابق احمدی‌نژاد در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با فارس درباره تلاش فتنه‌گران برای حضور دوباره در عرصه قدرت گفت: آنها حرکتی خلاف آموزه‌های اسلام، خلاف راه امام و رهنمودهای رهبری انجام دادند و به بیراهه رفتند و منحرف شدند.

داوودی افزود: الان هم خیلی از آنها می دانند که به بیراهه رفته‌اند اما شجاعت ندارند که بگویند اشتباه کردیم و از مردم به سبب رفتارهای خود عذرخواهی کنند.

وی ادامه داد: آنها باید حرکت نانجیبانه‌ای که در حق مردم آگاه و مسلمان ایران انجام دادند، جبران کنند والا نشان می‌دهد که هنوز متنبه نشده‌اند.

داوودی در پایان تصریح کرد: آنها نباید تصور کنند با حرکت‌های انحرافی می توانند کاری انجام دهند و مطمئن باشید مردم در برابر آنها موضع عاقلانه و صحیح خواهند گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها