امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31293
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمله عبدالحمید در گفت‌وگو با شبکه العالم پیش بینی کرد که رژیم آل خلیفه وضعیت فوق العاده اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمله عبدالحمید در گفت‌وگو با شبکه العالم پیش بینی کرد که رژیم آل خلیفه وضعیت فوق العاده اعلام کند و تدابیر امنیتی در کشور تشدید شود.

عضو جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین افزود: سیاست‌های امنیتی رژیم به افزایش خفقان و ناامنی در بحرین منتهی خواهد شد و فعالان سیاسی و اصلاح طلبان را در بر خواهد گرفت. آنچه که درباره شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق رخ داد و به منزل وی حمله شد، گواه آن است.

وی تصریح کرد: ولیعهد درباره توافق سخن می گوید؛ در حالی که ما خواستار طرح سیاسی بزرگی هستیم که بر اساس آن دولت را مردم انتخاب کنند و نظام سیاسی و انتخاباتی اصلاح شود، قوه قضاییه مستقل از رژیم باشد و زمینه راهپیمایی آزادانه، آزادی بیان، آزادی اندیشه و عدالت میان شهروندان فراهم شود. 

جنبش تمرد بحرین وعده داده است که از روز تظاهرات بزرگ "تمرد" در 14 آگوست (23 مردادماه ) کشور وارد مرحله جدیدی خواهد شد و آغاز این مرحله وضعیت کشور را دگرگون خواهد کرد.

رژیم آل خلیفه در آستانه برگزاری تظاهرات 14 آگوست، هرچه بیشتر به سرکوب معترضان روی آورده است و قوانین سختگیرانه تری اتخاذ کرده است.

بحرین از فوریه 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است که با سرکوبگری شدید مواجه شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار