امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31295
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار سیاسی راهپیمایی امروز روز جهانی قدس با حضور پرشور ملت ایران از ساعات اولیه صبح از مسیرهای 9 گانه به سمت دانشگاه تهران آغاز شد، بر ...

به گزارش خبرنگار سیاسی راهپیمایی امروز روز جهانی قدس با حضور پرشور ملت ایران از ساعات اولیه صبح از مسیرهای 9 گانه به سمت دانشگاه تهران آغاز شد، بر این اساس راهپیمایی امروز با حاشیه‌هایی همراه بود که در ادامه می‌آید:

*هنوز راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت رسمی آغاز نشده بود که روزه‌داران تهرانی از میدان‌های اصلی شهر تهران ازجمله فردوسی، هفت‌تیر، منیریه، ولیعصر و انقلاب درحال عزیمت به دانشگاه تهران بودند.

*راهپیمایانی که پرچم‌های ایران، لبنان، فلسطین و سوریه را داشته و بر حمایت از مقاومت تاکید داشتند و شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر اسراییل»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «یا‌ایها‌المسلمون، اتحدوا اتحدوا» و ... سر دادند.

*مردمی که پلاکارد‌هایی با مضمون «بهای گلوله دشمنان خود را نپردازید» در دست داشتند و خواستار تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی شدند.

*تحریم کالاهای صهیونیستی مطالبه راهپیمایان

در این راهپیمایی پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی زیر پای راهپیمایان قرار داشت و نهایتاً در خشم انقلابی مردم سوخت.

*درخواست مردم برای محاکمه سران فتنه

جمعی از راهپیمایان تهرانی با سر دادن شعار سران فتنه باید محاکمه شوند خواستار برخورد دستگاه قضایی با آنها شدند.

*قدردانی از رئیس‌جمهور در مراسم نماز جمعه روز قدس

حجت الاسلام تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به نمایندگی از ائمه جمعه کشور، لوح سپاس به آقای احمدی نژاد اهدا کر، همچنین همزمان با ورود محمود احمدی‌نژاد در راهپیمایی روز قدس،  راهپیمایان با مشاهده رئیس‌جمهور با سر دادن شعار تشکر تشکر از وی استقبال کردند.

*راهپیمایان تهرانی تصاویری از کالاهای صهیونیستی را در دست داشته و خواستار تحریم این کالاها از سوی مسلمانان جهان شدند.

همچنین راهپیمایان پرچم‌هایی با مضمون لبیک یا خامنه‌ای، نصرمن‌‌الله و فتح قریب، لبیک یا حسین در دست دارند.

*جمعی از راهپیمایان تهرانی در حوالی چهار‌راه ولیعصر و تقاطع خیابان‌های انقلاب و وصال با سر دادن شعار «سران فتنه باید محاکمه شوند» خواستار برخورد دستگاه قضایی با آنها شدند.

*حجت‌الاسلام حیدر مصلحی و حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای به طور تصادفی در چهارراه ولیعصر به یکدیگر رسیده و در راهپیمایی شرکت کردند.

*همچنین پسر احمدی‌نژاد در حاشیه این راهپیمایی در پاسخ به سؤال‌هایی درباره پایان کار پدرش در دولت خندید و گفت که مصاحبه نمی‌کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها