امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31298
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، لحظاتی قبل اعضای شرکت کننده در تظاهرات روز قدس در منطقه بلوچ کالونی شهر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، لحظاتی قبل اعضای شرکت کننده در تظاهرات روز قدس در منطقه بلوچ کالونی شهر کراچی هدف حمله افراد مسلح قرار گرفتند.

در این حمله تروریستی، پنج تن از اعضای شرکت کننده در راهپیمایی زخمی شدند.

این در حالی است که اجتماع روز قدس در شهرستان میر خیر‌پور از توابع ایالت سند نیز مورد حمله افراد چماق به دست قرار گرفت و حدود 14 نفر بر اثر این حمله زخمی شدند.

با اینکه اعضای شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس هدف حمله قرار گرفته‌اند ما مردم حاضر نشدند راهپیمایی را متوقف کنند و با شعار‌های ضد آمریکایی چنین اقدامات وحشیانه‌ای را محکوم کردند.

مردم اعلام کردند تا پای جان از مردم فلسطین حمایت می‌کنند و تهدید تروریست‌ها نمی‌تواند آنان را از آرمان آزادی قبله اول مسلمین بازدارد.

تعداد زیادی از زنان و کودکان نیز در راهپیمایی امروز شرکت کرده‌اند که نشان دهنده انسجام مردم برای همبستگی با مردم فلسطین است.

مردم به صورت خانوادگی در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده‌ و با در دست داشتن تصاویری از سید حسن نصر‌الله، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین بستن سربند‌هایی با شعار کلمه القدس لنا حمایت همه جانبه خود را از فلسطین اعلام کردند.


انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها