امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۲:۲۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 313
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 319
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، محمد حسین فرهنگی عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه بعد از پایان نطق‌های میان دستور ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، محمد حسین فرهنگی عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه بعد از پایان نطق‌های میان دستور نمایندگان گفت: درخواستی با بیش از 50 امضا برای تغییر دستور مجلس بهبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، محمد حسین فرهنگی عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه بعد از پایان نطق‌های میان دستور نمایندگان گفت: درخواستی با بیش از 50 امضا برای تغییر دستور مجلس به هئیت رئیسه رسیده است.

وی افزود: درخواست کنندگان به دلیل اضطرار، موضوع خواستار تغییر دستور مجلس و در دستور کار قرار گرفتن لایحه استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان هستند.
به گزارش فارس، بعد از اینکه اللهیار ملکشاهی توضیحاتی را در خصوص این موضوع ارائه کرد و از آنجایی که هیچ مخالفی در این رابطه وجود نداشت در نهایت بهارستان نشینان با 127 رای موافق، 7 رای مخالف و 12 رای ممتنع از مجموع 206 نماینده حاضر در صحن علنی با این تغییر دستور موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها