امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31302
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن المرزوق در مصاحبه با شبکه العالم تاکید کرد: رژیم آل خلیفه به تصور اینکه می تواند به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن المرزوق در مصاحبه با شبکه العالم تاکید کرد: رژیم آل خلیفه به تصور اینکه می تواند به فعالیت های انقلابی مردم پایان دهد، متوسل به زور و خشونت شده است اما این روش تأثیری در حرکت مردم بحرین که از 14 فوریه 2011 تاکنون در صحنه حضور دارند، نخواهد داشت و تا تحقق مطالبات، فعالیت‌های مسالمت آمیز انقلابی ادامه خواهد داشت.

عضو ارشد جمعیت دمکراتیک وحدت طلب بحرین افزود: رژیم از قانون وضعیت فوق العاده در بحرین برای سرکوب بی سابقه مردم با تانک و بالگردهای آپاچی، تخریب مساجد و اخراج کارمندان سوء استفاده می کند اما مردم بحرین از قدرت رژیم ترسی به دل راه نمی دهند.

المرزوق تصریح کرد: جسارت نیروهای رژیم به منزل شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی بحرین نشان می دهد که رژیم دچار سردرگمی است و زمام امور از دستش خارج شده است.

وی افزود: ولیعهد بحرین از یک طرف از رهبران مردمی می خواهد از رژیم عذرخواهی کنند و از سوی دیگر آنان را به مذاکرات فرامی خواند؛ در حالی که سرکوب ها همچنان ادامه دارد و نیروهای رژیم به زنان تعرض می کنند و مساجد را تخریب می کنند.

سلمان بن حمد آل خلیفه ولیعهد بحرین اخیرا گفته است که فعالیت سیاسی خالی از اشتباه نیست و رهبران مخالف باید جرأت عذرخواهی داشته باشند.

المرزوق تاکید کرد: رژیم باید متوجه عواقب جسارت به رهبران مردمی باشد.

مردم بحرین از سال 2011 میلادی با برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز مستمر خواهان آزادی، دموکراسی، عدالت و روی کار آمدن نظامی منتخب هستند که با سرکوب رژیم مواجه شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها