امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31316
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات ارتش سوریه علیه عناصر مسلح در شهر «برزه» و در نزدیکی منطقه «تله ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات ارتش سوریه علیه عناصر مسلح در شهر «برزه» و در نزدیکی منطقه «تله المسطاح» کشته شدن یکی از سرکردگان گروه‌های تروریستی به نام «فادی لباد» را درپی داشت.

از سوی دیگر عملیات دیگر ارتش سوریه در نقاط مختلف منطقه «القابون» و در نزدیکی سازمان برق این منطقه و همچنین منطقه حرمله و مزارع عالیه در دوما و دیر سلمان و الذیابیة و حجیرة و عدرا  وداریا در ریف دمشق در جنوب سوریه موجب کشته شدن بیش از یک صد فرد مسلح شد و زخمی شدن شمار دیگری شد.

در میان کشته‌های عملیات‌های ارتش سوریه در این مناطق تروریست‌های معروفی همچون جهاد درة، عمار کوارة، منذر کلکوش، انس عرابی، محمد عوض، احمد عبد الجلیل و عمر ابو هبرة شناسایی شدند.

از سوی دیگر و از دمشق، پایتخت سوریه گزارش شده است که یگان‌های مهندسی ارتش سوریه  50 بمب کار گذاشته شده از سوی افراد مسلح در محور شهرک «الحسینیه» در ریف شمالی دمشق را خنثی کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها